Premijerno predstavljen prvi ikada BMW XM u Beogradu

U svetlu jubilarne proslave 50 godina M odeljenja, BMW je predstavio prvi ikada BMW XM model koji je danas premijerno prikazan i u Beogradu. Reč je o drugom jedinstvenom M modelu, posle čuvenog BMW M1, koji je ugledao svetlost dana 1978. godine.

Peugeot je ukinuo GTi modele pre par godina, a Renault će uraditi isto 2023. s RS-om. Budući da je Ford najavio planove vezane za ukidanje Fieste i Focusa, nestaće i ST modeli. Pored toga, Hyundai N neće u skoro vreme dobiti drugu generaciju.

Održivo, karbon neutralno, električno. To je ukratko budućnost brenda ŠKODA u Indiji. Evo šta generalni i izvršni direktor u Škoda Auto Volkswagen India ima da kaže na tu temu.

Kompanija Volvo Trucks nastavlja da proširuje svoj asortiman uvođenjem u ponudu nekoliko novih električnih kamiona, što omogućava elektrifikaciju još većeg broja transportnih ruta u gradovima i regionima. Ovaj najnoviji dodatak solo* kamiona dodatno jača poziciju kompanije Volvo kao lidera u transportu električnim kamionima.
Uskoro Mazda CX-90

Mazda sa novom tizer slikom najavljuje novi SUV model CX-90 koji će osim sa rednim šestocilindričnim motorom biti dostupan i u Plug-in Hybrid verziji (CX-90 PHEV).

Maleni Bugatti klasik je najnovija verzija iz asortimana Bugatti Baby II Type 35 iz kompanije Little Car Company.
