
Kako prenosi Sport Klub, na konferenciji za medije u Mizanu pred početak trkačkog vikenda objavljeno je da će Dukati biti jedini proizvođač od 2023. godine.
Honda predstavila NT1100 – motocikl "New Touring" doba za 2022. godinu
.jpg)
Mnogi vozači danas žele vrhunske performanse, dobru upravljivost, komfor na dužim putovanjima, kao i široki raspon moderne tehnologije, a novi Hondin NT1100 je upravo takav motocikl.
Promocija “GAZelle NEW NEXT” sa VW TDI motorom 2.0

Lokacija i vreme: Specijalizovani GAZ Prodajno-servisni centar, 20. oktobar 2021. godine
Ovlašćeni zastupnik GAZ-group za Srbiju: Auto-kuće INTERAUTO d.o.o. Čačak, Borča Beograd od 2017. godine
Promocija novog crtanog filma Pažljivko, Lola i Mila i pesmica.
Saradnja ABS i Sergeja Ćetkovića na projektu.

Kompanija Hyundai Motor je pokrenula dva izazova na društvenim mrežama sa svojim svetskim ambasadorom brenda grupom BTS kako bi se podigla svest o važnosti neutralnosti ugljenika.

Osiguranje će se bazirati na izračunavanju premije i „ocene bezbednosti“ vlasnika.
Poslednja kolonijalna sila

Priča o najboljim britanskim sportskim automobilima, često ima samo jedno poglavlje, Jaguar E-type.

Volkswagen Golf R i Audi S3 su već na tržištu, Mercedes-AMG priprema poboljšani A35, a BMW odgovara s nekoliko promena svog kompaktnog snažnog hatchbacka.