home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA
Chrysler Airflow

Američki proizvođač automobila Fiat Chrysler je najavio investiciju u Kanadi, gde će sklapati električne automobile, kao deo sporazuma s Uniforom.

 (Dalje)



Škoda Enyaq iV Coupe

Električna Škoda Enyaq iV je premijeru imala 1. septembra u Pragu, dok će sledeće godine ponudu dopuniti i njena Coupe verzija.

 (Dalje)

Land Rover Defender

Američki Fast Lane je nedavno kupio Defender „na dugoročnom planu“ od Land Rovera u SAD, ali avaj, samo 48 sati nakon isporuke, eto katastrofe

 (Dalje)

VW ID.4

Tri meseca pošto je objavio da odustaje od izgradnje fabrike automobila u Turskoj, vredne 1,3 milijarde evra, „Folksvagen” je nedavno najavio da će u Kini, zajedno sa tri tamošnje kompanije, do 2024. investirati 15 milijardi evra u proizvodnju električnih automobila. Novim ulaganjem, čija realizacija počinje ovog meseca, postaće takmac američkom proizvođaču „Tesli”, koji je iz svoje fabrike u Šangaju već lansirao prva vozila.

 (Dalje)

Volkswagena K70

Na konferenciji za medije održanoj u Salzgitteru 20. oktobra 1970. godine, Volkswagen je predstavio novi K 70 kao i pogon napravljen posebno za proizvodnju ovog modela.

 (Dalje)

Yugo Cabrio

Obično vesti/oglasi o zanimljivim, očuvanim automobilima sa malom kilometražom stižu iz inostranstva, ali ovde imamo oglas koji se tiče jednog retkog domaćeg automobila.

 (Dalje)

Hamilton

Kako piše Sport Klub, vozač Mercedesa Luis Hamilton ispisao je nove stranice istorije pošto je postao rekorder Formule 1 po broju pobeda trijumfom na Velikoj nagradi Portugala, 12. trci ovogodišnjeg šampionata.

 (Dalje)

Borković

Drugom trkom na madjarskom Hungaroringu, spuštena je zavesa serije TCR Istočna Evropa 2020. Naš najuspešniji automobilista, 36. godišnji Pančevac, Dušan Borković, pobedio je po osmi put na ovogodišnjim TCR pistama, i tako upisao svojevrstan rekord – pobede na svim kvalifikacijama i svim trkama jedne serije.

 (Dalje)