
U procesu je najveća revolucija automobilske industrije još od njenog začetka, a da pritom nema jasnog puta kojim smerom će tržište tačno krenuti. Proizvođači širom sveta, posebno u SAD-u, Evropi i Kini enormne količine novca ulažu u razvoj električnih i autonomnih vozila, ali japanske kompanije, tradicionalno konzervativne i ‘ziheraški’ nastrojene, zaostaju za konkurencijom

Na slikama je modifikovani BMW M3 (F80) u Mineral White boji, a za čije doterivanje se pobrinuo AUTOCouture Motoring.

Audi ima novu ponudu za kupce modela Q7 u Velikoj Britaniji. Tačnije, u pitanju su dve nove specijalne verzije, i to Q7 Vorsprung Edition i Q7 Black Edition.

Elon Musk je objavio da će novi sistem samovožnje, koji će biti spreman 2018. godine, u značajnoj meri koristiti veštačku inteligenciju.

Nakon što je već potvrdio da će 2022. godine ponuditi serijski I.D. Buzz sa elektropogonom (sa retro izgledom inspirisanim Microbusom), iz Volkswagena stižu nagoveštaji da bi mogli da ožive još jedan zanimljivi model iz njihove prošlosti.
Projen pick-up

Iz Kine nam stiže još jedan pick-up čiji izgled je inspirisan Fordovim modelom F-150.

Do 2020. godine u Beču će biti postavljeno 1.000 novih stanica za automobile na električni pogon, a projekat je delimično finansiran i učešćem građana.
Subaru Viziv Performance Concept

I Subaru se ozbiljno pripremio za sajam automobila u Tokiju, a posetiocima će najverovatnije biti najzanimljiva nova studija nazvana Viziv Performance Concept.
Mitsubishi e-Evolution Concept

Kompanija Mitsubishi je objavila set zvaničnih slika svog novogi koncepta koji će biti predstavljen na Sajmu automobila u Tokiju.