home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA




Okončana je još jedna odlična reli predstava. Utisaka sa RELIJA PORTUGAL ima baš puno, naročito su bili izraženi posle prvih devet ispita, kada su svi bili u igri i kada je konkurencija bila izuzetna.

 (Dalje)

VIDEO: Test 2017 Mazda CX-5

21 Maj 2017 - 19:35 Video Link


Drugu trku prvog takmičarskog vikenda na kružnim stazama Sporstkog auto karting saveza Srbije u organizaciji AMSK KV rejsing tima iz Kraljeva, na Beranovcu u popunosti je obeležio Dejan Čolović koji je slavio za polovinu dužine automobila ispred Darka Božilovića u klasi IX.

 (Dalje)

DTM: Lausitzring

21 Maj 2017 - 18:06 Sport Link

DTM – Lucas Auer u prvoj trci, Jamie Green u drugoj

Lausitzring

Petak, 19. maja 2017. do nedelje, 21. maja 2017.

 (Dalje)

Qatar Airways Paris ePrix.

 (Dalje)

Vesti iz Formule 1

21 Maj 2017 - 16:47 Sport Link

Zetsche: Jak Ferrari je dobar za Formulu 1

Prvi čovek Mercedesa kazao je da njihova borba sa italijanskim timom jako dobra za ceo šampionat.

 (Dalje)

Drift zapalio Čačak

21 Maj 2017 - 16:37 Sport Link

Juče je na stazi Autoprevoza u Čačku zvanično otpočela Drift sezona u Srbiji. Prvog dana na stazi su se našli predstavnici Srbiji, dok se danas na Days of Champions takmičenju očekuje prisustvo takmičara iz regiona.

 (Dalje)

Prvi od dva dana premijernog takmičenja na kružnim stazama Sportskog auto karting saveza Srbije, koji je održan na Beranovcu nadomak Kraljeva obeležili žestoki dueli u svim divizijama. Najbrojnija divizija jedan, sastavljena od šest klasa bila je dodatno zanimljiva, za pristojan broj posmatrača. Najbrojnija je bila klasa tri, a najbrži je u pomenutoj bio je Dragan Filipović.

 (Dalje)

Kajl Buš je u nedelju trijumfovao na tradicionalnoj "All Star" trci NASKAR šampionata, koja se vozi u Šarlotu.

 (Dalje)

Vozač Jamahe Maverik Vinjales pobedio je na trci za Veliku nagradu Francuske, petoj trci ovogodišnjeg Moto GP šampionata, iskoristivši greške koje je njegov timski kolega Valentino Rosi napravio u poslednjih nekoliko krivina.

 (Dalje)

Fordova serija F je već dugi niz godina najpopularniji model u SAD-u, a sada se predstavlja u brutalnoj verziji od 750KS.

 (Dalje)