Kada će se pojaviti leteći automobili?

Manje od godinu dana bilo je potrebno članovima dalekoistočnog konstruktorskog biroa „4232” da naprave projekat letećeg automobila Furia N1. On je na IT forumu „Ruski MeetUp” u Vladivostoku predstavljen u obliku minijaturne makete.

Poznati nemački tjuner ABT je svoju pažnju posvetio sedmoj generaciji Volkswagenovog Golfa R pa je između ostalog značajno povećao i njegovu snagu.

Aston Martin i NFL zvezda Tom Brady su još u maju najavili da će njihovom saradnjom nastati specijalan edicija modela Vanquish S, što se sada i desilo.

Britanski Kahn Design je doradio još jedan Range Rover Evoque, ovoga puta u saradnji sa kompanijom Cooper Tyre.
Upoznajte novi Yamaha Niken

Konačno! Yamaha MWT-9 konceptni tricikl je uspeo da stigne do serijske proizvodnje i to kao novi Yamaha Niken za 2018. godinu.

Snage koje se nalaze iza Formula 1 šampionata sastaće se sledećeg vikenda u Parizu kako bi diskutovale o sledećoj fazi regulacija vezanih za pogonski sklop.

Verovatno najpopularniji trotočkaš koji se pojavio na britanskoj televiziji, trotočkaš porodice Troter iz serije „Mućke“, naći će se na aukciji 11. novembra u Londonu.