
Alonso: Ako ne počnem da pobeđujem promeniću tim
Španac Fernando Alonso najavio je da će pregovarati sa bilo kojim drugim timom u narednoj sezoni Formule 1 ukoliko Meklarenovi bolidi ne postanu konkurentiji u 2018. godini.
Unutrašnjost novog Jeep Wranglera

Jeep će verovatno na sajmu automobila u Los Anđelesu i zvanično predstaviti novu, četvrtu generaciju Wranglera, a u međuvremenu možemo da pogledamo i više slika njegove unutrašnjosti.
Seat 600 BMS (+ video)

Kao što je nedavno i najavio, Seat je na sajmu automobila u Barseloni pored Atece FR prikazo i specijalni Seat 600 BMS.

Pininfarina širi mrežu partnera
Pininfarina će u saradnji s iranskim proizvođačem automobila Khodro razvijati novu platformu. Trošak razvoja iznosi 70 miliona dolara, a reč je o modularnoj platformi koja će se koristiti za najmanje četiri modela.

Proizvođač električnih automobila Tesla dodao u svoju ponudu krovne ploče koje od sunčevog zračenja proizvode struju za domaćinstvo, saopštila je kompanija.

Na prvoj vožnji Ferrarija FXX-K, automobila napravljenog samo za stazu, uhvaćen je i jedan s hrvatskom zastavom

Odnos Amerike ka dizel motorima trenutno je prilično komplikovan, ali Evropa u vezi sa njima nema nikakve dileme.
Obnovljeni Renault Captur na probi Auto magazina

Redizajnirani Renault Captur donosi novine na polju estetike. Atraktivna dvobojna karoserija je dostupna u tridesetak kombinacija, uz još atraktivniju unutrašnjost
Akcija za Volkswagen Polo

Pružajući najviši kvalitet po najnižoj ceni, Polo 1.0 75 ks iznova postavlja standarde. Iako omiljeni gradski automobil, Polo svaki put zadovoljava postavljene ciljeve, odgovara na sve izazove i spremno izlazi na crtu konkurenciji.
Na
testu je VW Touran iz 2007-e, sa motorom 2.0 TDI snage 177KS i automatskim
šestostepenim menjačem