Redizajnirana Toyota Corolla u prodaji

Tojota Srbija je počela sa prodajom redizajnirane “korole”, najprodavanijeg modela svih vremena u svetu. Kao i do sada, kupcima su na raspolaganju tri paketa opreme”tera”, luna” i “stajl”, kao i dva benzinca i jedan dizelaš.
Spremite se, stiže Kawasaki R2

Kawasaki sprema model s turbo kompresorom i agregatom od 600 kubika, što otkrivaju i nacrti japanske kompanije.

Volkswagen je saopštio da će kompletirati evropski opoziv u cilju ispravke spornog softvera do kraja 2017. godine, javlja „Automotive News Europe“.

Na salonu automobila u Parizu će nedostajati brojni automobilski proizvođači. Već ranije su svoj dolazak otkazali Volvo, Ford, Aston Martin i Rolls-Royce, a nedavno su im se priključili Lamborghini i Bentley. Konačnu odluku da odustaje od Pariza doneli su sada i šefovi Mazde.

Rosi: Aragon više odgovara Hondi
Kako piše Sport klub, Valentino Rosi mora da pobeđuje do kraja ako želi osmu titulu, ali ga predstojećeg vikenda očekuje "nemoguća" misija u Španiji.

"Đulija", limuzina iz Alfa Romea, najpopularniji je automobil u Srbiji! U 3. izboru za automobil godine, "Zlatni auto", koji se održava u organizaciji magazina "Auto Bild", posetioci portala Blic.rs, čitaoci magazina i članovi stručnog žirija dodeli su najviše poena novitetu italijanskog proizvođača koji je, ujedno, pobedio u kategoriji limuzina srednje i više klase.

Kako piše B92, najnoviji softverski apdejt (8.0) za modele Tesla Motorsa donosi brojne novine, a jedna od najinteresnatnijih je sprečavanje pregrevanja putničke kabine.
Specijalna ponuda za Toyotu Verso i Land Cruiser

Toyota Verso za 18.100 evra
Bogata oprema Stella.
Važi od 22.9.2016 do 31.12.2016
Snimljen produženi Volvo S90L

Iz Kine nam stižu slike produžene L verzije Volvoa S90, koja će premijeru imati početkom decembra ove godine, na sajmu automobila Guangzhou.
Volkswagen EV concept za Pariz: zvanične skice

Nakon jušerašnjeg rendera iz nemačkog Auto Bilda, pred nama su sada i zvanični crteži koji pokazuju novu Volkswagenovu studiju. Volkswagen je naime još ranije najavio da će na ovogodišnjem sajmu automobila u Parizu promovisati i novi koncept električnog vozila.

General Motors je u SAD-u prikazao novu generaciju popularnog Chevroletovog crossovera Equinox, modelske godine 2018.