Opel na sajmu automobila

Fantastična ponuda iz Opela – specijalno za BG CAR SHOW!
Beograd. Opel je i za ovogodišnji sajam automobila za sve svoje verne i potencijalne kupce pripremio mnogobrojna iznenađenja i pogodnosti. Svi koji posete Opel štand u Hali 4 mogu videti modele koji plene svojim dizajnom i vrhunskom tehnologijom. Na beogradskom sajmu je predstavljena i izvanredna sajamska ponuda - autombili sa dodatnim popustima, na već postojeće redovne popuste, kao i posebni uslovi Opel finansiranja.

Pobednici u četiri kategorije Opel Astra, Škoda Superb, Volvo XC90 i Fiat Tipo
Prvi put u ovoj godini, Asocijacija automobilskih novinara Srbije i Asocijacija uvoznika vozila i delova zajednički su organizovali izbor Automobila godine 2016. u Srbiji.

Volvo je za modelsku godinu 2017 pripremio modele S60 Edition i V60 Edition koji se ističu određenim doterivanjem eksterijera i enterijera.

Toyotin brend Scion se priprema da sledeće nedelje na sajmu u Njujorku predstavi novu verziju modela tC.
Škodin elektroauto stiže 2020. ili 2021. godine

Pojedini britanski mediji pišu da Škoda radi na razvoju svog prvog elektroautomobila, koji bi trebalo da se pojavi 2020. ili 2021. godine.

Ko može da zaboravi osamdesete - deceniju koju su obeležili automobili. BMW je tih godina lansirao ultimativni automobil tog vremena, E30 serije 3, koji je dugo bio statusni simbol, a i danas favorit mnogih zaljubljenika u automobile.