home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA

Lumma Design ponovo potvrđuje da je aktuelni Porsche Cayenne i dalje veoma popularan kod tjunera.
 (Dalje)





Fiat je objavio zvaničnu teaser sliku kao najavu skore premijere svog novog pick-up vozila, za koje je i definitivno potvrđeno da će nositi naziv Toro.

 (Dalje)

Kako piše RTS, skandal "Folksvagen" i dalje trese svet. U Srbiji evidencije o uvozu modela kojima je prepravljen softver za merenje emisije izduvnih gasova nema, ali se pretpostavlja da je reč o oko 12.000 vozila koja su uvezena od 2009.

 (Dalje)

U Srbiji je 23. i 24. septembra, u organizaciji Adriatic Motorsa i Hyundai Motor Company održana test vožnja za novi Tucson za novinare iz istočne i jugoistočne Evrope. Učestvovalo je preko 40 novinara iz 6 zemalja zajedno sa predstavnicima Hyundai brenda za pomenuti region.

 (Dalje)

Honda Srbija je u subotu 26. septembra učestvovala na Humanitarnom teniskom turniru BELhospise OPEN, koji je organizovan u cilju prikupljanja sredstava za palijativno zbrinjavanje terminalno obolelih od kancera.

 (Dalje)

Martorel, Luka de Meo (Luca de Meo, Milano, 1967.), trenutno član Upravnog odbora za marketing i prodaju koncerna Audi AG, imenovan je za novog predsednika Upravnog odbora SEAT, S.A. On će naslediti Jirgena Štakmana (Jürgen Stackmann, 1961.). Štakman će preći u Volkswagen putnička vozila (Volkswagen Pkw) i kao član Upravnog odbora marke preuzeti Prodaju, marketing i postprodaju. On će svoje izveštaje uručivati dr Herbertu Disu (Herbert Diess), predsedniku Upravnog odbora marke Volkswagen putnička vozila. Na svoje nove funkcije obojica će stupiti 1. novembra 2015.

 (Dalje)

Kako prenosi Tanjug, španski proizvođač automobila Seat, u vlasništvu nemačkog Folksvagena, opremio je 700.000 automobila spornim softverom za lažiranje vrednosti izduvnih gasova, saopštio je danas portparol te španske kompanije.

 (Dalje)


Citroën je osvojio drugu titulu na Svetskom šampionatu turing automobila (FIA WTCC)

Ostvarivši pol poziciju i dve pobede u Šangaju, Citroën je sačuvao svoju titulu na Svetskom šampionatu turing automobila.

 (Dalje)

Inoto Motors (www.inoto.rs), ovlašćeni uvoznik i zastupnik japanskog Mitsubishija za Srbiju, održao je danas u teniskom centru Novak Đoković prezentaciju i koktel povodom zvaničnog predstavljanja Outlandera modelske godine 2016 na našem tržištu.

 (Dalje)

Nova zvezda proizvođača iz Riselshajma je stigla, a sa njom, Opel ujedno obeležava 80 godina proizvodnje kompaktnih vozila.

 (Dalje)