
17. aprila će na Barrett-Jackson aukciji u Palm Beachu biti prodat i prvi primerak novog Cadillacovog sedana CT6.

Kada je glumac Pol Voker tragično izgubio život, film Fast & Furious 7 se nalazio na polovini produkcije. Studio i reditelj su se našli u problemu. Da li da potpuno promene film, nađu drugog glumca ili da nađu treće rešenje.

U SAD-u je na prodaju pick-up verzija Mercedesove S klase (serija W126), modelske godine 1988.

Kao da sukob sa Rozbergom nije bio dovoljan, šampion Formule 1 Luis Hamilton našao se na udaru jer je jednu od hostesa poprskao šampanjcem posle trijumfa na Velikoj nagradi Kine.
Apollo Streamliner

Mehmet Doruk Erdem, talentovani dizajner iz Turske, dizajnirao je ovog neverovatnog dvotočkaša.

Pre tačno 50 godina po prvi put je predstavljen automobil koji je označio rođenje klase lepih malih automobila visokog kvaliteta po kojima je Pežo danas prepoznatljiv. Danas automobile sa prednjim pogonom uzimamo zdravo za gotovo, ali to nije bio slučaj kada je u aprilu 1965. godine "pežo 204" bio predvodnik nove automobilske generacije.

Kako prenosi Tanjug, japanska Tojota će u projekat izgradnje jedne fabrike u Meksiku investirati milijardu dolara, što će omogućiti zapošljavanje oko 2.400 ljudi. To saznaje Rojters iz izvora bliskih japanskoj kompaniji.

Kako prenosi RTS, predsednik Skupštine novoosnovane Opštine Petnjica u Crnoj Gori Adnan Muhović odustao je od vožnje poklonjenim automobilom marke „dačija“ i zamenio ga „opelom“ sa obrazloženjem da „rumunska kola“ nisu za predsednika opštine.

BMW je početkom godine na CS-u predstavio tehnologiju OLED svetala, a taj projekat je sada otišao korak dalje. Na svoj M4 Iconic Lights koncept BMW je montirao OLED zadnja svetla i najavio da ćemo slična uskoro videti i na serijskom automobilu.