
Pored modifikovanih Audijevih modela, tjuner ABT Sportsline će na sajmu automobila u Ženevi prikazati i svoj novi tjuning program za Volkswagen Passat (B8).

Japanski tjuner Wald International je objavio prvu sliku svoje modifikovane verzije Mercedesa S klase Coupe.

Sem onog MTM Audija S8 Talladega S sa 802KS, za sajam automlobila u Ženevi su spremni i modifikovani MTM Audi RS6 Avant Clubsport i MTM Audi S3 Cabrio.

Pažnju posetilaca na sajmu automobila u Ženevi bi trebalo da privuče i ABT Sportsline Audi RS6-R Avant koji pokreće pojačani 4,0 litarski twin-turbo V8 motor, i to na 537 kW/730KS i 920 Nm, dok je najveća brzina 320 km/h.

Nemački tjuner MTM je još prošle godine predstavio svoj Talladega tjuning program za redizajniranu verziju Audijeve limuzine S8, a sada je pred nama njegova još jača Talladega S verzija.

James Glickenhaus i njegov SCG (Scuderia Cameron Glickenhaus) su završili sa razvojem modela SCG003, čija premijera će biti održana početkom sledećeg meseca na sajmu automobila u Ženevi.

Iz Daimlera je još prošle godine stigla i zvanična potvrda da ova kompanija planira da kupcima ponudi i sportsku Brabus verziju nove generacije Smarta ForTwo. Zatim su se pojavile i špijunske slike test primeraka, a sada i prve dve zvanične fotografije kao najava skorašnje premijere na sajmu automobila u Ženevi.

Sem S klase Pullman, ekstremnog G 500 4×4² i specijalne serije SL Mille Miglia, Mercedes će na 85. sajmu automobila u Ženevi (za novinare počinje 3. marta) izložiti i Mercedes-AMG GT3.
Lamborghini Phenomeno LP 990-4

Nezavisni dizajner Grigory Gorin je uradio komplet rendera kojima pokakuje kako on zamišlja novi Lamborghinijev model.