home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA

Da li je ovo DS 7?

9 Feb 2017 - 01:13 Top secret Link

Nakon doterivanja modela DS 3, DS 4 i DS 5, grupacija PSA planira da proširi paletu proizvoda brenda DS Automobiles.

Prošle jeseni se tako pričalo o manjem SUV–u DS 3, sa kojim bi DS Automobiles između ostalog konkurisao Miniju Countryman, a sada se pažnja usmerava na veći model koji mogao da ponese oznaku DS 7 ili DS X (interna fabrička oznaka je inače X74).

Kako bilo, vozilo će se bazirati na EMP2 platformi, a pored trocilindričnih i četvorocilindričnih motora možemo očekivati i plug-in hybrid varijantu sa pogonom na sva četiri točka.

DS Automobiles bi ovaj SUV trebalo da predstavi krajem februara, ali više detalja tek sledi.

Još ranije se inače pojavila i zvanična slika unutrašnjosti ovog automobila:

Takođe, PSA Group planira da do 2019. godine predstavi još nekoliko SUV modela iz DS ponude, ali i njihov električni automobil.

Brend DS je trenutno prisutan u Evropi i Kini (u Kini sa ukupno šest modela), a imajući na umu da PSA želi da od DS-a napravi globalni brend, ne treba isključiti da se DS Automobiles jednog dana pojavi i na američkom tržištu.

Ivan Mitić – Autoblog.rs

Foto: Citronfeng.blogspot.fr



čitanja : 1317



Komentari

strašno.... :(

Autor drugmirko 09 Feb 2017, 09:31

Kao kineska igracka sa buvljaka

Autor J4ZZER 09 Feb 2017, 12:56

fantazija

Autor Z45 09 Feb 2017, 16:19