home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA

Filmska saga "Paklene ulice", sinonim za akciju i opasnu vožnju, koja je pre 15 godina svojim prvim filmom stekla milionsku publiku širom sveta, dobila je i svoj sedmi nastavak, pošto je ove nedelje i zvanično završeno snimanje najnovijeg dela filma.

Posle tragične smrti Pola Vokera, jednog od dvojice glavnih glumaca, sudbina sedmog dela "Paklenih ulica" dovedena je u pitanje, pošto je snimanje prekinuto. Međutim, glumačka ekipa i producenti smogli su snage da se ponovo okupe i završe film, jer bi, kako su to rekli, pokojni Pol to najviše želeo.

Posle novih članova ekipe i pomeranja termina svetske premijere filma, snimanje je konačno završeno ove nedelje. Kako bi obeležili ovaj uspeh, ekipa je objavila zajedničko pismo zahvalnosti svim obožavaocima, koje takođe predstavlja i dirljiv omaž pokojnom Vokeru. Pismo je objavljeno na zvaničnoj Fejsbuk stranici "Paklenih ulica".

U njemu cela ekipa, na čelu sa starosedeocima Vinom Dizelom i Mišel Rodrigez, zahvaljuje fanovima na podršci koju im pružaju već 15 godina, i ističu kako je sedmi deo "Paklenih ulica" najbolje ostvarenje koje su snimili do sada.

"Nikad se nećemo osećati potpuno od kada nas je Pol napustio. Želeli smo da napravimo nešto posebno za njega, i nadamo se da smo u tome i uspeli", navodi se u jednom delu posvećenom pokojnom Vokeru.

Premijera najnovijeg nastavka očekuje se 3. aprila 2015. godine, a film je sniman u Los Anđelesu.

Izvor: Alo.rs



čitanja : 840



Komentari