home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA

Novi BMW X6 će kasniti

12 Avg 2014 - 02:24 Vesti Link

Nova generacija BMW-a X6 ipak će kasniti u dolasku na tržište, potvrđeno je iz bavarske kompanije.

Zvanična prezentacija koja je trebalo da se održi na salonu automobila u Moskvi, odložena je za salon automobila u Parizu koji će se održati tokom oktobra.

Novi X6 je duži za 3,2 cm od aktuelnog modela (ukupno 490 cm), širi za 0,6 cm (198,9 cm) i 3,3 cm viši (170,2 cm), dok je međuosovinsko rastojanje ostalo isto sa 293,3 cm. On je i 40 kg lakši od starog.

Više o novom BMW-u X6 možete pročitati OVDE.

Izvor: Seebiz.eu

Foto: arhiva Autoblog.rs / BMW



čitanja : 1107



Komentari

"40 kg laksi".
Preterase ! : )))
Stara platforma, kao i na novom X5.

Autor Pit 12 Avg 2014, 16:04

X6 nece kasniti u dolasku na trziste. Kako je i planirano, proizvodnja je pocela pocetkom avgusta, a prodaja pocinje u novembru. Jedino sto postoji prica (nisam siguran da je zvanicna) da ce zbog situacije u Rusiji, umesto na sajmu u Moskvi, biti predstavljen na salonu u Parizu.

Autor toma 12 Avg 2014, 16:33

Samo za Gagibu :
http://www.dodaj.rs/?1a/Ef/homv6tl/opa-djurdjo.jpg
Svaka slučajnost zašto baš ovde linkujem je namerna. :)))

Autor Pit 13 Avg 2014, 23:31