home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA
Sudar BMW-a

Kad kažemo da je posao policajca izuzetno opasan, nismo rekli ništa novo, ali ako pogledate ovaj snimak, stvari će vam postati jasnije. Prosto je neverovatno da je policajac iz ove nesreće izašao bez ozbiljnih povreda spasivši glavu brzom reakcijom, ali i pukom srećom.

Video nadzorne kamere iz policijskog vozila prikazuje standardni policijski posao rutinske kontrole automobila na autoputu u Ferfaksu, u Virdžiniji. Policajac razgovara s vozačem BMW-a serije 7 stojeći na strani suvozača i ne sluteći da će koji sekund kasnije prema njemu nekontrolisano klizati BMW M3. Sportski BMW je u krivinu ušao neprilagođenom brzinom, što je rezultiralo gubitkom kontrole i snažnim proklizavanjem u suprotnu traku. Iako je mimoišao još jedan BMW, M3 je bokom udario u 7-icu, mimoišao policajca i zaustavio se s druge strane, navodi Index.hr.

Sreća u nesreći je da je policajac tokom razgovora s vozačem serije 7 verovatno čuo škripu guma i digao pogled te uočio M3, koji mu se približavao velikom brzinom. Neki procenjuju da se kretao brzinom od gotovo 200 km/h. Sve što je policajac mogao da napravi jeste da pokuša da izbegne nalet vozila. I u tome je uspeo uz tek manje ogrebotine.

Vozač serije 7 je završio s lakšim povredama, a manje povrede su pretrpeli i ostali učesnici u nesreći, 17-godišnji vozač BMW-a M3 i putnici u automobilu. 

"Laknulo nam je da ova nesreća nije rezultirala tragedijom. Ovo je važan podsetnik da se život može promeniti u trenu. Odgovornost vozača je da vozi sigurno i stigne sigurno", poručuju iz lokalne policije. A kako se ovo ne bi ponovilo, 17-godišnjak je dobio prijavu za nesmotrenu vožnju.

Izvor: Index.hr

Foto: Screenshot YouTube



čitanja : 686



Komentari