home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA

Automobili samo na struju?

12 Feb 2012 - 09:00 Vesti Link

Preuzeto sa: Novosti.rs  

U bliskoj budućnosti svi automobili bi mogli da se kreću isključivo na električni pogon

 (Dalje)



Lexus RX facelift

12 Feb 2012 - 08:00 Noviteti Link

Nakon što je na Salonu automobila u Detroitu prošlog meseca predstavio osveženi LX 570, Lexus je pripremio i restilizovanu verziju modela RX, čija se aktuelna generacija u prodaji pojavila početkom 2009. godine.

 (Dalje)



Nakon predstavljanja M5 sedana, BMW se priprema za promociju još jednog M modela. Nemci će naime početkom marta na Salonu automobila u Ženevi predstaviti i novi M6, a kao i ranije, u ponudi će biti M6 Coupe i M6 Cabrio. 

 (Dalje)

Sutra se vozi poslednji dan Relija Švedske

Finski vozač Jari – Mati Latvala trenutno drži prvu poziciju pred poslednji dan Relija Švedske pošto ima 23 sekunde prednosti nad drugoplasiranim Mikom Hirvonenom.

 (Dalje)

Samo godinu dana nakon što je opozvala čak 14 miliona vozila širom sveta, Toyota je na pragu novog skandala zahvaljujući kojem bi mogla da opozove preko 830.000 primeraka modela RAV4 i Camry na američkom tržištu, proizvedenih 2007. godine.

 (Dalje)

U 2011. godini Kia je zabeležila rast prodaje na američkom tržištu za 36% sa 485.492 prodatih primeraka, a čini se da bi taj broj mogao da se poveća i u ovoj godini.

 (Dalje)

Uvoznik Kije za Srbiju je na svom sajtu (www.kia.rs) objavio cene za novu Optimu.

 (Dalje)

U Narodnom pozorištu RS u Banjaluci sinoć je održana tradicionalna manifestacija "Izbor automobila 2012.godine u Republici Srpskoj".

 (Dalje)

Nissan je povećao prodaju automobila od oktobra do decembra 2011. za 19,5 odsto u odnosu na isti period 2010. godine. U tom intervalu, zabeležen je i skok profita ove kompanije od 3,2 procenta.

 (Dalje)



Po nekim izvorima ovo je budući BMW M135i koji će pokretati šestocilindrični turbo motor sa 300KS, dovoljno da ubrzanje od 0-100 km/h iznosi manje od 5 sekundi. Premijera se očekuje na predstojećem Salonu u Ženevi.



Kompanija "Nicos C. Kattamis (Serbia & Montenegro) Ltd" ovlašćeni uvoznik i distributer automobila Subaru u našoj zemlji, juče je u šoping-centru "Ušće" domaćoj publici po prvi put predstavila novi model čuvenog japanskog proizvođača automobila pod nazivom "Subaru XV".

 (Dalje)


«Prethodni   1 2 3 ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... 43 44 45  Sledeći»