Audi A6 Shooting Brake

Po nekim ranijim najavama, Audi planira da do 2020. godine poveća svoju prodaju na 2,4 miliona vozila godišnje, a kako bi postigli taj cilj Nemci će između ostalog otvoriti nove fabrike i predstaviti više novih modela.
Teaser slike: Polestar najavljuje novi sportski Volvo

* Zvanično nije objavljeno o kom modelu se radi (sumnja se na Volvo V60), a premijera je zakazana za 26. novembar

General Motors je za Salon automobila u Los anđelesu pripremio i premijeru sedan verzije Chevroleta Sonic RS.
Jaguar C-X17 5-Seater Concept

Jaguar je u septembru ove godine na 65. Salonu automobila u Frankfurtu prikazao C-X17 Concept koji najavljuje njihov budući SUV, a sada je na Guangzhou Auto Show-u izložio i njegovu novu verziju - Jaguar C-X17 5-Seater Concept.
(Dalje)

Hyundai je na sajmu automobila u Los Anđelesu promovisao i blago doteranu Elantru GT (u Evropi kao Hyundai i30) modelske godine 2014.

Hyundai je ponudu modela Veloster na sajmu automobila u Los Anđelesu proširio Velosterom Turbo R-Spec koji će kupcima biti dostupan početkom februara 2014. godine.

I najmanji model u ponudi Lexusa je dobio izmenjeni prednji deo po uzoru na novije automobile ove Toyotine marke.

Na ovogodišnjem sajmu automobila u Los Anđelesu je prisutna i firma Youabian koja izlaže u najmanju ruku čudno vozilo nazvano Puma.

Ovde prvo podsećanje da su nemački BMW i kineski partner Brilliance Automotive još ranije postigli dogovor o pokretanju novog pod-brenda za kinesko tržište koji će nositi naziv Zinoro.

Dok je pažnja automobilske javnosti ovih dana usmerana pre svega na novitete na sajmovima u Los Anđelesu i Tokiju, u Kini se održava Guangzhou Auto Show gde je Fiat prikazao dugo najavljivanu hatchback varijantu modela Viaggio.