
Svima dobro poznati Mercedesov "kućni tjuner" je u poslednje vreme prilično zaposlen, a izgleda da se polako naziru granice širenja njegove ponude. Naime, AMG već duže vreme radi na posebnim verzijama Mercedesovih modela, a u poslednje vreme je ponudu proširio s par svojih zasebnih automobila, ali neće rasti u nedogled. Posebno ne u smeru razvoja i proizvodnje zasebnih AMG-ovih SUV-ova.

Alonso: Mercedes je ispred svih, ali borićemo se
Dvostruki svetski šampion Fernando Alonso izjavio je da očekuje da se njegov Meklaren nađe među četiri najbolja tima u konkurenciji konstruktora.

“Fijat tipo TCR” nije više samo ideja i projekat čije se ostvarenje nestrpljivo iščekuje.

Dok čekamo na promociju novog crossovera XT4, Cadillac je objavio prve slike i detalje o sportskom sedanu CT6 V-Sport, modelske godine 2019.
Uskoro i novi Subaru Forester

I Subaru za predstojeći sajam automobila u Njujorku priprema promociju novog crossovera.
BMW na BG Car showu

BMW Srbija će izložiti veliki broj svojih modela u “premijum” hali 3 beogradskog sajma.
Hyundai na BG Car Showu

Na predstojećem Sajmu automobila BG Car Show, u Hali 1, Hyundai Srbija premijerno predstavlja model i30 N na tržištu Srbije.
Toyota sajamska ponuda

Toyota Srbija će na tradicionalnoj automobilskoj manifestaciji, na štandu u areni hale 1 Beogradskog sajma, izložiti vozila koja su trenutno u ponudi na tržištu Srbije.
Suzuki na BG Car Showu

Svi Suzukijevi modeli koji će biti predstavljeni na beogradskoj auto izložbi odmah dostupni za isporuku
BMW sajamska ponuda

Sajamska ponuda od 22.3. do 28.3.2018.
Ne propustite sajamske cene BMW modela koje donose uštede od 4.300€ do 17.800€
Uz sajamske cene vozila nudimo Vam i mogućnost kupovine novog BMW automobila putem finansijskog lizinga, kao i zamenu vozila staro za novo kroz program BMW Premium Selection.
SsangYong na BG Car Showu

Na predstojećem sajmu automobila BG Car Show, Adriatic Auto, novi uvoznik i distributer vozila marke SsanYong za Srbiju predstaviće njihova vozila na štandu u Hali 4 beogradskog sajma.
British Motors: Sajamska ponuda vozila sa lagera iz 2017. godine

Za vreme trajanja BG Car Show 2018, kompanija British Motors obezbedila je posebne, akcijske uslove kupovine za vozila iz 2017. godine, koje se nalaze na lageru. Saznajte više ispod.