home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA
Volkswagen ID.4

Volkswagen je u Nemačkoj počeo sa isporukama svog novog električnog modela ID.4.

 (Dalje)



Fiat 500 Hybrid

Mnogi ne znaju da je "Fijat" svetski specijalista za male automobile. Tehničar, zapravo. Ne znaju ni da se i jedan "Mercedes", kada im se prevrnula "A klasa" davne 1997. godine, za pomoć obratio upravo Italijanima. Jer, oni su decenijama bili doktori za mališane, počev od "fiće", preko desetina modela, sve do "pande". "Fijat" je objasnio, "A klasa" se stabilizovala, a test "Severni jelen" doživeo je svetsku slavu.

 (Dalje)

Peugeot 308 SW

Peugeot je nedavno prikazao novu generaciju modela 308, i to prvo u hatchabck varijanti sa 5 vrata.

 (Dalje)

Mercedes protiv Tesle

28 Mar 2021 - 08:30 Vesti Link
Mercedes EQS

„Mercedes“ priprema novi električni model, koji bi trebalo da debituje 15. aprila, a očekuje se da preuzme tron od „Tesle“ kao potpuno električno vozilo sa najvećim dometom.

 (Dalje)

Honda UK

Japanski proizvođač automobila Honda je prodao fabriku na jugu Engleske u Swindonu logističkom divu Panattoni, javlja Reuters.

 (Dalje)

Frančesko Banjaja

Vozač Dukatija Frančesko Banjaja osvojio je pol poziciju pred prvu trku sezone u Kataru, a pored njega kvalifikacije je obeležio i veteran Valentino Rosi, prenosi Sport Klub.

 (Dalje)

Ram 1500

Proizvođač automobila, korporacija „Fijat-Krajslera“ i „Pežo-Sitroena“, primorana je da zbog globalne nestašice poluprovodničkih elemenata privremeno zatvori pet fabrika u Severnoj Americi, počev od sledeće nedelje.

 (Dalje)

VIDEO: Ferrari SF90

27 Mar 2021 - 19:00 Video Link


Milorad Mića Ljubisavljević

Ovih dana je preminuo poznati beogradski novinar Milorad Mića Ljubisavljević, specijalista za automobilizam i sport na točkovima.

 (Dalje)


«Prethodni   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 69 70 71  Sledeći»