Renault Captur u Srbiji od 12.590 evra
Uvoznik Renaulta za Srbiju je na svom zvaničnom sajtu (Renault.rs) objavio cene za novi crossover Captur.
U ponudi su TCe benzinski motori sa 90KS i 120KS, kao i dCi dizelaš sa 90KS, a treba napomenuti da uvoznik već odobrava i popust od 1.000 evra.
Tako bazni Captur (Authentique TCe 90 Stop&Start) sa popustom košta 12.590 evra, dok najjeftniji dizelaš (Authentique dCi 90 Stop&Start) ima cenu od 14.390 evra.
Kompletan cenovnik možete pogledati na sajtu Renault.rs, a više o Capturu možete pročitati OVDE.
Ivan Mitić – Autoblog.rs
S kimom 13.500, sad mi nacionalni 500L mnogo lepši... Čak za 3000 'iljade!
Sramote se, ali neka, takva ce im biti i prodaja.
Bez klime nesto sto je "premium" vozilo? Zaista???
A da ponude bez tockova?
Druga stvar, to sto nema 4x4 u ponudi je presmesno.
Jeste najlepsi od ovih mini SUVa, ali Juke je i dalje moj izbor.
Slažem se sve sa Fordovcem (pozdrav za njegovog kuma) sem zadnjeg jer je Suzuki SX4 moj izbor
Pa 4x4 nema zato sto se ne bi ni kupovao, a bez klime takodje, objavili su da se preko 90 posto renoa prodaje u 2 nivou opreme, a tek nesto iznad 1 posto u baznom paketu, tako da ih prodaja od sedam vozila u Srbiji ne interesuje.I Juke se tek svaki trideseti proda sa 4x4, besmisleno ga je i praviti osim za prestiz.
@ Bobo
Kakav glup izgovor. Neće to ići u Srbiji ni sa klimom, a kamoli sa 4x4 pogonom.
Jer za te pare može da kupi AUTO, znaš koji? Oktaviju sinak, na platformi Golfa, za kojim je ceo svet poludeo
@Dejan alias l k j
To,kao i sve ostalo na svetu se ne pravi za Srbiju, pravi se za Evropu,SAD, Kinu ,Indiju i Juznu Ameriku, kako ko cilja, uglavnom tih 17-23 komada i 50 ak vise ako pazari neko ministarstvo,niko ne cilja.Znam da je za Golfom poludeo ceo svet, ali vidim i da za Oktavijom nesto nije.Znas li da se u prva dva meseca Sandero-Logan prodao vise od Oktavije,Rapida,Fabije i Yetija zajedno?Pri tome se ne prodaje u Kini i USA.
Ovo je naslednik Modusa, odnosno Clio 4,sa više prostora i povišenim klirensom koji svakako dobro dođe.Meni je cena O.K., a za 4x4 ne vidim potrebu jer je Bobo dobro rekao, retko ih ko kupuje.U svakom slučaju ima više od Klija pa mora više i da košta, a konkurenti sa 4x2 su uglavnom tu sa cenom ili skuplji.