Delta Auto Grupa na sajmu automobila u Beogradu: BMW, MINI, Honda, Maserati

Foto: Delta Auto Grupa / iDook media
Ovogodišnji nastup Delta Auto Grupe na Beogradskom sajmu automobila ima poseban značaj, jer kompanija obeležava 30 godina poslovanja. Takođe, Delta Motors ove godine obeležava 20 godina poslovanja na domaćem tržištu, dok Honda Srbija obeležava 20 godina od otvaranja salona i početka svog prisustva u Srbiji.
Pored premijera i specijalnih ponuda, ovogodišnji Sajam za Delta Auto Grupu predstavlja priliku za osvrt na put kompanije koja već tri decenije razvija ekspertizu, uvodi inovacije i postavlja standarde u auto-moto industriji.
“Ono što je uvek pokretalo našu kompaniju jesu dve stvari – da budemo na vrhu kada su rezultati u pitanju ali i da stalno pomeramo granice i donosimo nove ideje na naše tržište. Za ovih 30 godina prodali smo više od 60 000 automobila,a kroz naš servis je prošlo skoro 630 000 automobila. To su brojevi koji nam pre svega govore o poverenju naših klijenata ali i ogromnom iskustvu našeg tima“, izjavila je Aleksandra Đurđević, CEO Delta Auto Grupe.
20 specijalnih BMW ponuda u znaku jubileja i iX3 prvi put pred publikom
Delta Motors ove godine obeležava 20 godina saradnje sa BMW Grupom, tokom kojih je izgrađena snažna pozicija u premium segmentu i razvijen čitav sistem prodajne i servisne ekspertize, uključujući i BMW trening centar u Dobanovcima.Ovaj centar danas predstavlja ključnu tačku za kontinuiranu edukaciju i razvoj timova, u skladu sa najvišim BMW standardima.
Povodom jubileja pripremljeno je i 20 specijalnih sajamskih ponuda, uz finansijski i operativni lizing i kamatnu stopu od 3,49%, čime se dodatno naglašava značaj ovog jubileja za kompaniju i njene kupce.
Na Sajmu je u fokusu nova era električne mobilnosti, predvođena modelom BMW iX3, koji će premijerno biti predstavljen publici upravo na ovoj manifestaciji.

iX3 je pionir Neue Klasse, električni model koji je već privukao veliku pažnju svojom autonomijom od 800 km i drugim superiornim karakteristikama. BMW IX3 je dostupan za poručivanje po ceni od 78.000 evra.

Pored njega, posetioci mogu da vide i širok spektar od ukupno 17 modela – od Serije 1 do Serije 7, kroz X gamu i električni iX, pa sve do M modela poput M3, M5 i XM.

BMW sajamska ponuda: https://www.bmw.rs/sr/more-bmw/posebne-ponude/bmw-posebna-ponuda.html
MINI i BMW Motorrad: atraktivne kamatne stope i sajamske premijere
Za MINI su pripremljene posebne sajamske pogodnosti, sa fokusom na Countryman C (39.900 €) i Cooper C 3-Door (29.900 €), uz kamatnu stopu od 3,49%.

Na štandu su predstavljeni i Countryman, Cooper, JCW GP, Cabrio i Aceman: svi omiljeni modeli, od urbanog do sportskog karaktera brenda.


BMW Motorrad na Sajmu donosi premijeru modela F 450 GS, uz širok spektar atraktivnih pogodnosti za kupce. U fokusu su i finansijski uslovi, pa je model C 400 GT dostupan već od 79 € mesečno, dok su za modele F 800 GS i F 900 R obezbeđene dodatne pogodnosti. Posebnu vrednost donosi i program „staro za novo“, koji kupcima omogućava lakšu zamenu postojećeg motocikla.. U ponudi su i M 1000 XR i M 1000 RR za ljubitelje adrenalinske vožnje. BMW Motorrad nudi i garanciju bez ograničenja kilometraže.
MINI sajamska ponuda: https://www.mini.rs/sr_RS/home.html
BMW Motorrad sajamska ponuda: https://www.bmw-motorrad.rs/sr/experience/sajamska-ponuda.html
Honda Srbija: 20 godina poverenja, uz osmogodišnju garanciju i povratak Prelude modela
Honda Srbija obeležava 20 godina rada, uz snažan nastup na Sajmu predvođen modelom Prelude, ali i modelima Civic, CR-V, HR-V i ZR-V.

Posebnu pažnju privlači upravo Prelude, model koji se vraća kao snažan simbol Hondinog nasleđa, ali i njenog savremenog pristupa dizajnu i tehnologiji.

Najvažnija novina je uvođenje osmogodišnje garancije na automobile, čime se kupcima pruža dodatna sigurnost i dugoročna bezbrižnost u korišćenju vozila. Uz to, omogućeno je i beskamatno finansiranje kroz operativni i finansijski lizing, kako za fizička, tako i za pravna lica za sve modele.
Honda sajamska ponuda: https://www.honda-srbija.rs/automobili/posebna-ponuda/specijalna-sajamska-ponuda-2026
Maserati ponovo osvaja Sajam: MCPura Cielo i atraktivna cena za Grecale
Zvezda Maserati štanda je MCPura Cielo, model koji simbolizuje performanse i dizajn brenda (cena izloženog modela je 375.000 €, a početna cena se kreće od 266.400 €).

MCPura Cielo jasno pokazuje pravac razvoja Maserati brenda, fokus na snažnim performansama, vrhunskom inženjeringu i iskustvu vožnje koje je podjednako usmereno na dinamiku i uživanje.

Na Maseratijevom štandu, pored njega, posetioci mogu videti i modele Grecale i Grecale Modena, uz ponudu koja italijanski luksuz prenosi u svakodnevnu vožnju. Grecale je dostupan već od 79.950 € uz kamatu od 3,49%.

Maserati ekskluzivna ponuda: https://maserati.deltaauto.rs/ekskluzivna-ponuda/
Honda moto i KTM: premijere, garancije i posebne pogodnosti
U moto segmentu, Honda donosi 6 godina garancije, kao i posebne uslove finansiranja za modele poput Forza 350 i ADV 350, dok je izložen i X-ADV u novom izdanju.
KTM dodatno zaokružuje ponudu sa 4 godine garancije, premijerama RC 9R i 990 Duke R, kao i beskamatnim finansiranjem za odabrane modele.
Honda motori posebna ponuda: https://www.honda-srbija.rs/motocikli/posebna-ponuda/honda-forza-350-i-honda-adv-350
KTM: https://www.ktm-srbija.rs/powerdeals
Farizon: električni komercijalni program sa specijalnim uslovima
Delta Auto Grupa predstavlja i električni komercijalni program kroz Farizon SuperVan, u tri konfiguracije: od gradske dostave do velikih logističkih i termo režim vozila.Poseban fokus je na verziji sa rashladnim sistemom, namenjenoj transportu hrane i farmaceutskih proizvoda.
Tokom Sajma dostupni su i posebni uslovi finansiranja.kamatna stopa od 1,99% i rata već od 399 €.
Farizon sajamska ponuda: https://farizon.rs/
PR saopštenje
Fotografije: Delta Auto Grupa / iDook media