
„AvtoVAZ“ je predstavio novi model automobila Lada Vesta Aura – verziju Lade Veste sa dužim salonom, saopštio je rukovodilac fabrike Maksim Sokolov.

Uz novi GX (o njemu više OVDE), Lexus je predstavio i model TX koji se bazira na Toyoti Grand Highlander.

Vijetnamski VinFast predstavlja električni VF 3, namenjen urbanim putnicima koji traže pristupačno, zeleno rešenje transporta.

Nakon što je ranije ove godine na evropsko tržište stigao novi ASX (na bazi Renaultovog Captura), iz Mitsubishija je tada takođe potvrđeno da je u pripremi i naslednik Colta.

Sa ograničenom serijom A110 R Le Mans, Alpine odaje počast najprestižnijoj trci izdržljivosti na svetu povodom obeležavanja stogodišnjice.

Lada Granta liftback se u Rusiji može nabaviti i u atraktivnijoj verziji Drive Active.

Volvo je danas i zvanično predstavio dugo najavljivani električni subkompakt koji nosi oznaku EX30, a generalni direktor kompanije Džim Rouvan kaže da će njegova proizvodnja početi do kraja ove godine.

Peugeot je sa nekoliko slika pokazao kako izgleda panoramski i-Cockpit enterijer potpuno električnog modela e-3008 koji će debitovati u septembru ove godine.

Honda je još u januaru objavila prvu najavu svog budućeg SUV modela (koji će prodavati u Indiji i još nekim azijskim zemljama), zatim je početkom maja stiglo saopštenje u kome se kaže da će nositi naziv Elevate, a danas je konačno održana i zvanična promocija ovog noviteta.

Od trenutka kada je predstavljen 2016. godine, šesta generacija Camara se etablirala kao zlobnija generacija; što je kulminiralo sportistom ZL1 1LE.

Ram će uskoro u Južnoj Americi i zvanično predstaviti novi pikap srednje veličine koji će nositi naziv Rampage ("razjarenost").

Kanadski startap AXL Electric Vehicles prikazuje krosover SharX-5 koji će prodavati po ceni od 39.800 dolara.

Kijin najmanji model Picanto je doživeo još jedno doterivanje, a pre njegove zvanične promocije evo i prvih slika i nekih detalja.

Pre nego što prikaže modele TX i GX, Lexus će sutra u Milanu predstaviti manji LBX.