home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA

VIDEO: Volkswagen Golf 7 R

11 Okt 2023 - 08:15 Video Link

Video: Auto Analiza





Volkswagen ID.4

Volkswagen je na evropskom tržištu izvršio seriju modifikacija svojih električnih modela ID.4 i ID.5.

 (Dalje)

24h Le Mans Centennial GR Edition

Toyotin Prius je u četvrt veka prošao dug put od pionira hibridne tehnologije do sportskog mainstream modela.

 (Dalje)

Video: Auto Moto Show



BMW X2

Nakon potpuno nove generacije modela X1 i električnog iX1, BMW sada predstavlja i drugu generaciju X2 (U10), kao i njegovu električnu verziju iX2.

 (Dalje)

BMW M3 Touring

Redni, 3,0-litarski S58 šestocilindraš će pozajmiti od M3 CS-a

S M3 Touringom, BMW je ispunio san mnogih, koji maštaju o relativno malom i moćnom karavanu, koji može da se koristi kao porodično vozilo, ali i za zabavu na trkačkoj stazi. Ukoliko ste u potrazi za još snažnijim M3 s produženim krovom, Bavarci će vam po svemu sudeći uslišiti želje, jer novi izveštaj sugeriše da je u pripremi M3 CS Touring!

 (Dalje)

Servis vozila

Konstatno je nadmudrivanje između proizvođača automobila i tzv. nezavisnih servisa, odnosno onih koji nisu u mreži u ovlašćenih servisa. Proizvođači automobila po pravilu pokušavaju da tim serviserima uskrate pristup ključnim servisnim alatima i tako primoraju vozače da automobile servisiraju u ovlašćenoj mreži servisa, koji su po pravilu skuplji. To će se sada verovatno prominiti nakon presude Evropskog suda pravde, koja ide u korist nezavisnih servisera.

 (Dalje)

Škoda city store

› Svečano otvranje Škoda city store-a u Tržnom centru Galerija
› Prisutnima se obratio predsednik kompanije Milenko Kostić i najavio novo poglavlje u poslovanju kompanije Autočačak
› Autočačak godinama podržava sport, pa je ovom prilikom produžena dugogodišnja saradnja sa Odbojkaškim savezom Srbije

 (Dalje)


Video: Testosteeron

Nissan Qashqai

U ponudi su modeli Juke, Qashqai i X-Trail.

 (Dalje)

Mercedes E klase

Mercedes je u trećem ovogodišnjem tromesečju zabeležio međugodišnji pad prodaje od četiri posto, na 510.600 vozila, objavila je u utorak ta kompanija.

 (Dalje)