
Unikatni Porsche 928 koji je modifikovala kompanija Strosek pojavio se na tržištu polovnih automobila po ceni od 56.000 švajcarskih franaka, odnosno oko 56.850 evra.

Toyota se pridružuje Tesli i General Motors-u koji su već izgubili pristup subvencijama nakon što su dostigli ograničenje prodaje.

Regionalna policija Yorka je podelila ovaj incident na Twitteru. York je regija smeštena u Kanadi severno od Toronta gde se policija očigledno ne šali kada je u pitanju prebrza vožnja. I ovde je zaista reč o prebrzoj vožnji - 170 km/h u zoni s dozvoljenom brzinom od 60 km/h.

Francuski proizvođač automobila Renault je saopštio da je zbog prekida poslovanja u Rusiji u prvoj polovini godine prodao gotovo za trećinu manje vozila nego u istom prošlogodišnjem periodu.

Mnogi ljubitelji Formule 1 su sa žaljenjem primili vesti o izlasku Honde iz Formule 1, i to neposredno nakon osvajanja titule.

ErreErre Fuoriserie iz Torina prikazuje svoj novi aero body kit za Alfinu Giuliju Quadrifoglio, pri čemu je izgled ovog paketa inspirisan originalnom Giulijom iz 60-ih godina prošlog veka.

Pred pokrajinskim sudom u Štutgartu je u utorak počeo proces protiv Mercedes-Benza zbog sumnje da su manipulisanjem podataka o količini štetnih materija u izduvnim gasovima svesno obmanjivali potrošače.

Menja se Zakon o bezbednosti u saobraćaju, a neke od brojnih izmena ticaće se upotrebe e-trotineta i ponovljenih prekršaja zbog kojih počiniocima može biti oduzeto vozilo. Detaljno o ovome je za N1 govorio Boris Antić, profesor bezbednosti saobraćaja na Saobraćajnom fakultetu u Beogradu.

Prvi proizvodni primerak Rimac Nevere, u nijansi Callisto zelene s Vertex točkovima i enterijerom od alkantare u boji peska, sišao je s nove proizvodne linije u Rimac postrojenjima na Jankomiru, saopštili su u utorak iz Rimac Grupe.

Već izvesno vreme kruže priče da će sistem pretplate postati standard u automobilskoj industriji, ekvivalentan onome iz sveta video igara, kao što je slučaj kada želite da preuzmete dodatni sadržaj.