
Kineska kompanija BYD pretekla je kompaniju Tesla po prodaji električnih automobila u ovoj godini. Prema podacima kineske kompanije objavljenim na berzi u Hong Kongu, BYD je prodao 77.000 vozila više u tekućoj godini.

Elegantan i praktičan, dinamičan, ali ekološki prihvatljiv. Novi ŠKODA ENYAQ COUPÉ iV će vas osvojiti za samo 60 sekundi.

Ukoliko ste poželeli da priuštite kabriolet, poželjno je da se pre kupovine upoznate s nekim bitnim stvarima da biste doneli pravu odluku.

Bentley Mulliner odeljenje nastavlja da izbacuje specijalna izdanja za odabrane kupce iz različitih delova sveta.

Početkom marta je održana oficijelna premijera dugo najavljivanog Mazdinog novog crossovera CX-60, koji će na početku u Evropi biti dostupan u Plug-In Hybrid verziji CX-60 e-Skyactiv PHEV.
Električni Hennessey Project Deep Space sa šest točkova (dopunjeno)

Američki Hennessey priprema prvi Hyper-GT automobil sa šest točkova, koji je za sada poznat pod kodnom oznakom Project Deep Space.

* Twin-turbo V8 motor zajedno sa elektromotorima kombinovano sada raspolaže sa 816 kW/1109KS

Šesta generacija Lexusa ES je predstavljena 2018. godine a kroz restilizaciju je prošla 2021. Međutim, stvari su se od tada pomerile na tehnološkom frontu, a Lexus je uveo svoj najnoviji infotainment sistem u modelima kao što su RX, NX i UX.