home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA




Bugatti crossover

Glasine o tome da su u Bugattiju zainteresovani za razvoj i lansiranje crossovera kolaju svetom auto industrije već neko vreme. Najnovije informacije upućuju na to da je ekipa iz Moslheima veoma zainteresovana za električno pokretani crossover, a značajnu ulogu u svemu tome bi trebalo da odigra i hrvatski Rimac Automobili, prenosi portal Autonet.hr.

 (Dalje)

Test VW Golfa 7 R iz 2013. godine sa 300KS: Kako se vozi ovaj “vuk u jagnjećoj koži i koliko je uopšte sposoban za normalnu svakodnevnu vožnju – pogledajte u testu.

 (Dalje)

Nissan Patrol

Aktuelna generacija Nissanovog Patrola se u proizvodnji nalazi još od početka 2010. godine, kada je ovaj model dobio drugačiji izgled, snažni V8 motor, sedmostepeni automatski menjač, novi 4WD sistem (ALL MODE 4x4), jači kočioni sistem, kao i prostraniju, komforniju i luksuzniju unutrašnjost (sa tri reda sedišta za sedam putnika). Naravno, sve to uz zadržavanje već poznatih off-road osobina.

 (Dalje)

Pušenje

Reforma u saobraćajnim zakonima Grčke donela je nove kazne za vozače koji puše cigarete dok voze, prenosi Srna.

 (Dalje)



Telefoniranje

Jedan petogodišnjak u Vircburgu pozvao je policiju i prijavio oca da je kolima u dva navrata prošao na crveno svetlo na semaforu.

 (Dalje)

Fiat 500 Dolcevita

LETO ZAUVEK

Kada sunce sija i plaža te zove, novi Fiat 500 Dolcevita je savršen izbor. Spremite se za najluđe i najzabavnije leto u životu.

 (Dalje)

Mil-Spec Hummer H1

6 Avg 2019 - 09:30 Tuning Link
Mil-Spec Hummer H1

Mil-Spec je kompanija iz američke savezne države Mičigen koja se specijalizovala za Hummere i to kao svojevrsni startup. Bave se tzv. restomodom, oživljavanjem starijih automobila i njihovom modernizacijom.

 (Dalje)



Hibridni BMW 530e

6 Avg 2019 - 08:30 Noviteti Link
BMW 530e

BMW je ovog leta doterao hibridnu varijantu aktuelne Serije 5, u verzijama 530e sedan i 530e xDrive sedan.

 (Dalje)