Hyundai Venue: još jedna slika

Hyundai će 17. aprila na sajmu automobila u Njujorku promovisati svoj novi CUV model Venue, koji je nedavno već uhvaćen bez maske.
Škoda Vision GT concept

Škoda je novinarima u Šangaju prikazala i nekoliko skica svoje nove studije nazvane Vision GT concept.
Audi AI:ME concept

Volkswagen I.D. Roomzz nije jedini potpuno električni koncept iz VAG-a na Sajmu automobila u Šangaju jer je i Audi odlučio da iskoristi ovaj događaj za predstavljanje novog koncepta AI:ME.

Opština Novi Bečej pokazala se kao odličan domaćin drugoj po redu auto trci u slalom vožnji koja se vozila u okviru šampionata Srbije.

Na trci za Veliku nagradu Kine Šarl Lekler je morao da propusti timskog kolegu Sebastijana Fetela. To je kasnije mladog vozača iz Monaka koštalo čak i četvrte pozicije jer ga je pretekao Maks Ferstapen.
Spreman za trkanje: KTM 950 SE po meri

U rukama iskusnog i smelog vozača, ovaj po meri sređeni KTM 950 postaje izuzetno snažna mašina.

Električni motor za automobil ima samo dvadesetak delova, nema izduvnog sistema, menjača ili rezervoara goriva, cena izrade je manja, a može da ga podigne samo jedan čovek

Kineski Jetour (marka u vlasništvu kompanije Chery) za sajam automobila u Šangaju najavljuje nekoliko noviteta, među njima i X70 Coupe.

Prvi čovek Automobilskog kluba Italija Anđelo Stiki Damijani izjavio je da je legendarnoj "Monci" potrebno 60 miliona evra za renoviranje da bi ono bilo gotovo za 100. godišnjicu, ali i da bi obezbedila svoju budućnost u Formule 1.

Tucson, ix35, opet Tucson… Tako je Hyundai u ovom veku označavao tri generacije kompaktnog SUV-a na našem i tržištima širom sveta.

Japanska fabrika automobila Mazda, zbog loše urađenih brisača vetrobrana, povlači blizu 190.000 Mazda 3 kompaktnih automobila.

Volkswagen je u Kini promovisao i SUV-Coupe verziju modela Teramont (na nekim tržištima poznat kao Atlas), koja će nositi naziv Teramont X.