Hyundai Elantra na Auto Bild testu

„Elantra“ se za dve i po decenije od neuglednog modela sa „Micubišijevim“ motorom transformisala u jedan od najprodavanijih automobila na planeti.

Odmah nakon restilizovanog crossovera Rogue, Nissan je za modelsku godinu 2017 pripremio i novu SR Turbo varijantu sedana Sentra.

Kako prenosi Tanjug, prodaja putničkih vozila u Kini porasla je u avgustu šesti mesec zaredom, pošto su potrošači požurili sa kupovinama.

Automobilski inženjer nemačkog Volkswagena, 62-godišnji Robert James Liang, u federalnom sudu u Detroitu izjasnio se krivim za učešće u zaveri prilikom obmanjivanja američkih regulatora i potrošača.

Verovatno najatraktivniji model u trenutnoj ponudi Tesle i jedan od najbržih SUV-ova na svetu, predstavljen je hrvatskoj javnosti.

Na Nirburgringu je danas održana prva trka ovog DTM vikenda, pri čemu su najbolji bili vozači BMW-a.

Kako prenosi Sport klub, vozač Jamahe i aktuelni šampion MotoGP klase Horhe Lorenco, rekordnim vremenom stigao je do pol-pozicije pred Veliku Nagradu San Marina u Mizanu.

Porše nastavlja sa nizanjem pobeda i na petoj rundi šampionata, dok su u GTE Pro Aston Martin posade odlučile da prekinu Ferrari/Ford dominaciju. Domaća posada RGR Sport tima je zabeležila pobedu u LMP2, dok je Abu Dabi Proton Porsche pobedio u GTE Am.

Renault je u norveškoj prestonici Oslu isporučio poseban model ZOE, jubilarno 100.000-to električno vozilo. Kao pionir potpuno električnih vozila, Renault je lider u Evropi sa tržišnim udelom od respektabilnih 27 posto.