
Kako prenosi B92, nemački proizvođač VW objavio je da će uputiti poziv na vanredni servis na adrese 189.490 vlasnika Tiguana zbog problema koji se može javiti u pumpi za gorivo.
Snimljena Mazda CX-5 facelift

Dok se priča o manjem CX-3 i eventualnom povratku CX-7 modela, Mazda priprema i restilizovanu verziju crossovera CX-5 koji je premijeru imao u septembru 2011. godine na sajmu automobila u Frankfurtu.
Ovako izgleda raj svima koji vole automobila: Ferrari F40 superautomobil, putevi u švajcarskim alpima i sunčan dan.
U najavi i Alfa Romeo Giulia GTA sa najmanje 480KS

Kako je najavljeno u maju ove godine prilikom predstavljanja petogodišnjeg plana, Alfa Romeo će u poslednjem kvartalu sledeće godine predstaviti novi sedan koji se u medijima već duže vremena naziva Giulia.

Dodge je na poslednjem sajmu automobila u Njujorku između ostalog predstavio i osveženi Charger, a najjači motor u ponudi je 5.7L HEMI V8 koji raspolaže sa 370KS i 535 Nm. Međutim, to još nije sve jer je Dodge pripremio još snažniju, i to Hellcat verziju Chargera SRT čije prve slike i video prilozi su sada pred nama.
Da li ćemo biti svedoci i tog čuda, da Ferrari napravi neki značajniji rezultat na Nirburgringu i tako uđe u društvo Porschea, Nissana, Radicala... Naime, F12 Berlinetta je primećena kako tutnji Nordšlajfeom u navodnoj poteri za rekordom.
Pravi vozački blam

Manje saobraćajne nesreće koje nisu opasne i u kojima niko ne bude povređen mogu često da budu i komične i da propisno osramote nespretne vozače. Upravo takva jedna situacija zadesila je nesrećnog vozača iz Kine.

Nakon što je u januaru ove godine i zvanično počeo da se prodaje u SAD-u, Caterham je sada svoju ponudu na tom tržištu proširio sa dva noviteta.
Najavljen Chevrolet Niva concept

GM-AvtoVAZ je danas objavio nekoliko teaser slika kao najavu za skoru promociju Chevrolet Nive concept.

Ni Jaguari nisu imuni na fabričke greške. Ovoga puta problem se odnosi na novi model F-Type koji pokreće turbo 3.0 V6, a pati od softverske greške.

Kompanija Oracle Finance je objavila rezultate svog istraživanja, odnosno listu deset najpopularnijih automobila među fudbalerima iz engleske Premier lige.