home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA

U avgustu, u bioskope stiže norveški film “Børning” čija će tematika obradovati sve ljubitelje automobilizme i visokooktanske jurnjave

 (Dalje)



Ferrari je otvaranje svog prvog Tailor-Made Centra u Azijsko-pacifičkom regionu obeležio novim specijalnim edicijama pojedinih modela.

 (Dalje)



Volkswagen je danas predstavio trkački model Beetle GRC, čiji debi će biti ovog vikenda na Red Bull Global Rallycross trci.

 (Dalje)

VIDEO: Mercedes S550 4MATIC

20 Jun 2014 - 16:29 Video Link


Specijalna ponuda Jeep vozila sa lagera

 (Dalje)

Tek što je Jaguar Land Rover prošle nedelje objavio osnivanje svoje Special Operations divizije, Jaguar je sada najavio da će ta nova divizija na ovogodišnjem Festivalu brzine u Goodwoodu predstaviti jedan specijalni Jaguar model.

 (Dalje)

Tjuniranje sportskih automobila je dolivanje ulja na vatru. Da automobili sa vrhunskim performansama nisu najbolje tlo za razna eksperimentisanja kako bi se dosegle krajnje granice, najbolje se uverio vozač jednog Lamborgini Galjarda, koji je na pisti testirao kako se ponaša automobil kome je nakon mora prepravki podareno suludih 2.000 KS.

 (Dalje)

U susret visokim letnjim temperaturama pokrećemo prodajnu akciju u toku koje će svi kupci Hondinih vozila na poklon dobiti VIPER ADVANCE sistem.

 (Dalje)