home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA
Škoda Enyaq

› Modelska godina 2024. donosi opsežne tehničke nadogradnje za Enyaq porodicu i proširenje portfolija novom linijom opreme Laurin & Klement

› Nove verzije pogonskog sklopa 85 i 85x s 210 kW*, RS varijante sada s 250 kW*

› Optimizovano upravljanje baterijom i nova karakteristika predkondicioniranja smanjuju vreme punjenja na manje od 30 minuta

 (Dalje)



Polestar 4

Polestar 4 je proglašen najlepšim serijskim automobilom godine, a Dacia Manifesto najlepšim koncept automobilom, odlučio je žiri portala Car Design News.

 (Dalje)

Na Šumadija sajmu do 10. decembra traje 18. Sajam automobila „Auto Expo“.

 (Dalje)

Rolls-Royce Camargue

Rolls-Royce Camargue je automobil koji sam upoznao na neobičan način. Bilo je to u leto 1990. godine, poslednje pre tragičnog raspada SFRJ. Imao sam sedam godina i sa porodicom putovao u Trst, što je bio i moj prvi odlazak u inostranstvo. Sećam se da sam očekivao da ću u Italiji videti gomilu Ferrarija i sličnih egzotičnih modela. Naravno, bio sam razočaran kada sam video da je i tamo velika većina automobila „obična“, a ne egzotična kako sam ja to zamišljao u svojim dečačkim maštarijama.

 (Dalje)

VIDEO: Suzuki Jimny XL

8 Dec 2023 - 15:30 Video Link

 (Dalje)

Test: Ford Focus

8 Dec 2023 - 14:45 Predstavljamo Link
Ford Focus

Jedini automobil koji je nekoliko puta uspevao da u pojedinim periodima proteklih godina vladavine “folksvagen golfa“ u klasi koja je po nemačkom hečbeku i „dobila“ ime je “ford fokus“.

 (Dalje)

VIDEO: MG4 vs BYD Dolphin

8 Dec 2023 - 14:00 Video Link


Mansory Ferrari Monza SP2

Ionako ekskluzivni Ferrari Monza SP2, koji je napravljen u ograničenoj seriji, može biti još ekskluzivniji sa Mansory tretmanom.

 (Dalje)

VIDEO: Test Toyota bZ4X

8 Dec 2023 - 12:00 Video Link


Morgan XP-1

Britanski Morgan predstavlja XP-1, eksperimentalni prototip sa potpuno električnim pogonom.

 (Dalje)

Honda EV

Hondina nedavna konferencija za novinare otkrila je ambiciozne planove za budućnost, signalizirajući značajnu investiciju od 3,1 milijarde evra u razvoj i proizvodnju električnih motocikala.

 (Dalje)

VIDEO: Test Lexus LM

8 Dec 2023 - 09:30 Video Link

 (Dalje)

Mercedes Drive Pilot

Sada kada Mercedes uvodi tehnologiju SAE nivoa 3 bez vozača u Nemačku i SAD, pitanje koje se svi na automobilskom tržištu postavljaju je „kada i kako će se ovo preliti na masovno tržište?“.

 (Dalje)