Maruti Alto 800

Indijski sajtovi su krajem maja objavili špijunske slike prototipa novog malog automobila iz Maruti-Suzukija koji će zameniti Maruti Suzuki 800, ali tada još nije bilo poznato njegovo ime.

Revolucionarna električna vozila Ampera i Volt su još jednom globalno prepoznata od strane medija koji prate automobilsku industriju. Njihov 1.4-litarski motor s mogućnošću produženja dometa osvojio je nagradu "Međunarodni motor godine" za najbolji ekološki motor, i to u oštroj konkurenciji 45 drugih zelenih motora.

Radović za svega osam stotinki ispred Jovanovića trijumfovao na Grobniku
Takmičarski dan Otvorenog šampionata Srbije AMSS-SAS na stazi Grobnik kod Rijeke obilovao je uzbuđenjima, ali nijedna trka nije bila atraktivna poput one u klasi I - „jugo“ mali N.

Preuzeto sa: BrzaBrzina.com
Trkom Toyota/Save Mart 350 nastavljena je NASCAR sezona.
U jednoj od trka sa najmanje žutih zastava u NASCAR istoriji (samo dve), slavio je Clint Bowyer, vozač #15 Toyote za Michael Waltrip Racing. Bila je ovo prva pobeda Bowyera od kada je prešao u sadašnji tim na početku sezone i šesta pobeda u karijeri.
Nova Volkswagen Jetta za Kinu (dopunjeno)

Volkswagen za kinesko tržište priprema novu Jettu koja će u stvari biti kineska verzija modela Škoda Rapid/Seat Toledo.

Proizvodnja Yarisa treće generacije je u Toyotinom proizvodnom postrojenju u Valensijenu (Francuska) počela u julu prošle godine, a sada je najveći japanski proizvođač automobila najavio da će Yaris proizveden u Francuskoj početi da izvozi i na severnoameričko tržište.
BMW 235i Coupe

Sledeće godine BMW će predstaviti novu generaciju serije 1 Coupe, samo što ovaj put entry-level Coupe menja ime u serija 2.
Ovakav obračun sa rampom na parkingu još niste videli. Pogledajte o čemu se radi.
Dolazeći svojim Citroenom na automatsku rampu parkirališta, žena za volanom u brzini pruža ruku kroz prozor, valjda misleći da je senzor uređaja neverovatno brz i da će u deliću sekunde dignuti rampu, koja se u tom trenutku nalazi pola metra od vozila.