home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA

Aktuelna generacija Ibize je predstavljena u maju 2008. godine na Salonu automobila u Madridu (prvo u hatchback formi sa pet vrata, kasnije je ponuda proširena trovratnom SC i karavanskom ST varijantom), dok će restilizovana verzija Ibize po sadašnjim informacijama premijeru imati početkom marta 2012. godine na Salonu u Ženevi.   

Ipak, zahvaljujući ovim špijunskim slikama (koje su nastale tokom snimanja propagadnog materijala u SAD-u), izgled restilizovane Ibize je otkriven nekoliko meseci pre zvanične svetske premijere.


Što se vizuelnih promena tiče, obnovljena Ibiza je dobila izmenjeni prednji branik, doteranu masku, modifikovana prednja svetla (neke verzije imaće LED svetla) i blago doterana zadnja svetla.


Za sada nema informacija o eventualnim promenama u paleti motora, koja trenutno obuhvata benzince sa rasponom snage od 60KS do 180KS i dizelaše sa rasponom od 75KS do 143KS.

Ivan Mitić – Autoblog.rs

Foto: Roadandtrack.com



čitanja : 1056



Komentari

Lepo !!

Autor ALEKSANDAR BG 08 Dec 2011, 23:06

Recimo da bi je pre uzeo nego Mazdu 2, na koju mi i lici u ovoj trovratnoj verziji.

Autor Uros Cuore Sportivo 08 Dec 2011, 23:30

imam ovu sad sto je pa da je zamjenim sta kazete

Autor dejan 08 Dec 2011, 23:37

Lepoo izgleda.

Autor ... 08 Dec 2011, 23:49

@dejan
Zamijeni je sa 208 ;)

Autor Rax 08 Dec 2011, 23:54

Ili Fiestom Mazdom .....

Autor beopozit 09 Dec 2011, 09:51

ne mozda cu vidjeti da je zamjenim ito sa seatom kao sto je ova na slici da je uzmem.
pezo 207 sam ima jako fin auto steta sad nije kod mene.

Autor dejan 09 Dec 2011, 15:14