home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA

Treća generacija Audija TT će crpiti inspiraciju za dizajn od prve generacije, ali će isto tako biti pod uticajem i aktuelnog modela. U intervjuu za CarAdvice, dizajner Walter da Silva je izjavio da je finalni izgled novog TT-a već odobren od vrha kompanije, a biće predstavljen sledeće godine.

Da Silva tvrdi da će i treća generacija biti istinski TT "ali na malo drugačiji način". Ono što je karakterisalo njegove prethodnike imaće i naredni TT, odnosno odlikovaće ga drugačiji dizajn od ostalih Audija, pogotovo napred, dok će bočni i zadnji deo slediti uobičajene linije.

Novi TT će dobiti i veći međuosovinski razmak, šasija će biti čvršća i lakša kako bi se obezbedio bolji raspored težine i pružila bolja upravljivost. Koristiće MQB platformu, a u ponudi će biti samo turbo motori.

Izvor: Novavozila.ba



čitanja : 1427



Komentari

Audi TT treba imati centralno smesten motor.

Autor nsx 29 Mar 2013, 23:21

Moze i ovakav. Samo nikako u zelenoj boji.

Autor Quattrone 29 Mar 2013, 23:21

Audi će napravit auto, koji će bit od napred drugaćiji od ostalih modela?!?! ...strepite, past će najmanje metar snjega!
:)) ;)

Autor drugmirko 30 Mar 2013, 06:48

Audi će, pasulj kaže, dobiti novu facu u koju će se zaljubiti oni koji su mu dosad nalazili mane, dok će oni koji su navikli na klasiku, naći zamerke

Autor L Dejan 30 Mar 2013, 09:25