
Sem odličnim startom Fiata Freemont, Fiat takođe može da se pohvali i dobrim početkom prodaje nove generacije Lancije Ypsilon koja je italijanskim kupcima dostupna od juna.
Za novi Fiat Punto radimo 442 dana

Preuzeto sa : Novosti.rs
Kad zasuče rukave da zaradi za automobil, svaki građanin Srbije mora žestoko da se naradi.

Još jedan u dugačkom nizu modifikovanih BMW-a M3 E92 je i ovaj WheelSTO primerak doteran po želji vlasnika iz SAD-a.
Range Rover Evoque u Srbiji od septembra, cene od 59.150 dolara

Range Rover Evoque će u Srbiji u zavisnosti od verzije koštati od 59.150 dolara do 68.430 dolara, a u ponudi će biti sa paketima opreme Pure, Dynamic i Prestige.
Opel, Fiat, Renault i Volkswagen najtraženiji polovnjaci

Ove godine na tržištu polovnih automobila najbolje idu modeli "Opela", "Fijata", "Renoa" i "Folksvagena". Najtraženije su klasične limuzine i vozila sive boje.

Sutra u 14 sati vozi se Nurburgring
Mark Veber će startovaće sa pol pozicije na desetoj trci ovogodišnjeg šampionata Formule 1, Velikoj nagradi Nemačke.
Mazda 2 IIMS Concept

Mazda na Indonesian International Motor Show-u u Džakarti (2011 IIMS) posetiocima prikazuje i koncept sportske Mazde2 u upadljivoj crvenoj boji.