
Ako je verovati BMW-ovom šefu prodaje i marketinga, Ianu Robertsonu, saradnja BMW-a i Toyote je urodila plodom. Štaviše, Robertson tvrdi da su "učinjeni veliki koraci u razvoju tehnologija za električno pokretane automobile koji će dovesti do dramatičnog pomaka" kada je reč o vozilima pokretanim električnom energijom.
Honda CR-V Upgrade

Black Edition samo je jedna od opcija personalizacije modela CR-V kampanjom “Upgrade to Black or choose more”.
2015 Chevrolet Corvette Z06 najavljen za sledeći sajam u Detroitu

Nakon što je početkom ove godine na Salonu u Detroitu predstavio Corvette Stingray (a nešto kasnije i njegovu kabrio varziju), Chevrolet za sledeći Salon u Detroitu (januar 2014. godine) priprema i snažniju verziju Corvette Z06.

I danas su se pre najavljene premijere (5. decembra) na internetu pojavile nove slike nove generacije Fordovog Mustanga.
Kako prenosi Tanjug, ako se vozaču u Sloveniji pokvari automobil, služba koja upravlja tamošnjim autoputevima - DARS, naplatiće postavljanje i sklanjanje stubića oko vozila kao deo sigurnosne signalizacije, što može da košta i do 500 evra.

Kako prenosi Tanjug, francuski proizvođač vozila PSA Pežo-Sitroen počeće da sklapa automobile u Venecueli krajem 2014, u okviru partnerstva sa vladom Karakasu. To je danas izjavio venecuelanski ministar industrije Rikardo Menendez.
Fordovi na sajmu automobila u Kragujevcu

Sada već tradicionalni učesnik Sajma automobila u Kragujevcu, ovlašćeni prodavac i serviser Ford automobila i lakih komercijalnih vozila, VIVA COMPANY, i ove godine će, od 6. do 8. decembra, na Šumadija sajmu imati štand sa najnovijom ponudom putničkog programa renomirane marke.
Akcija Peugeot "Dani Senzacija" sa popustima na vozila sa lagera

U susret Novoj godini kompanija „Verano Motors“ je pripremila akciju Peugeot "Dani Senzacija" sa popustima na vozila sa lagera koja su dostupna po najpovoljnijim uslovima do sada.
* Za pogon će se najverovatnije brinuti 3,8 litarski šestocilindrični turbo motor sa oko 560 konja i 700 Nm, menjač će biti sedmostepeni sa dvostrukim kvačilom, a pogon na zadnje točkove
Pogledajte šta je Sony pripremio za novi Gran Turismo

Predstavljen fantastični Red Bull X2014
Sony i Polyphony Digital otkrili su fantastični Red Bull X2014 predviđen za novi nastavak igre Gran Turismo. Futuristički koncept je razvijen u saradnji sa Red Bullom, a naslednik je X2010 modela iz prethodnog nastavka.

Volvo Cars kompanija imaće vodeću ulogu u prvom svetskom pilot projektu autonomne vožnje, u kojem će se čak 100 samovozećih Volvo automobila svakodnevno kretati javnim putevima švedskog grada Geteborga.
Snimljen McLaren P13

McLarenov konkurent Porscheu Carreri je po prvi put izašao na saobraćajnicu kako bi počeo svoja opsežna testiranja. To naravno nije promaklo revnosim špijunskim fotografima zahvaljujući kojima imamo prve fotografije testnog prototipa u akciji.
Snimljen Seat Leon ST Cupra

Špijunske slike otkrivaju da španski Seat (ali u vlasništvu nemačkog VW-a) priprema i sportsku Cupra verziju karavanskog Leona ST.