
Aktuelna Lancia Ypsilon se na britanskom tržištu prodaje pod znakom Chryslera, a za novu modelsku godinu ovaj automobil je doživeo neke manje promene.

Porscheovo odeljenje za personalizaciju vozila Porsche Exclusive se posle modela Boxster S, Macan S i 911 Turbo sada pozabavilo i doterivanjem Panamere Turbo S.

Mitsubishi je prošlog meseca na sajmu automobila u Pekingu između ostalog prikazao i restilizovanu verziju Lancera sedan, a u međuvremenu je ovaj japanski proizvođač u pojedinim azijskim zemljama startovao i sa njegovom prodajom.

Poput njegovog prethodnika Gallarda, i novi Lamborghini Huracan LP610-4 će služiti kao policijsko vozilo u Italiji.

Nakon nekoliko slika koje su se juče pre vremena pojavile u javnosti, Citroen je danas objavio set zvaničnih fotografija i detalja o restilizovanoj verziji modela DS3.

Nakon nekoliko godina na tržištu vreme je da Audi A7 / S7 Sportback prođe kroz manje doterivanje.

Američki GMC će od leta početi sa prodajom Sierre All Terrain HD modelske godine 2015, ali cena ovog pick-up vozila za sada nije saopštena.

Peugeotov model B segmenta je doživeo još jedno specijalno izdanje, što u praksi znači da je 208-ica sada dostupna u novoj Like ediciji.

Mercedes je početkom januara na sajmu automobila u Detroitu i zvanično predstavio novu generaciju C klase sedan (W205), ali sem kao sedan nova C klasa će se ponovo pojaviti i u karavan verziji (T-Modell).

BMW je napravio specijalni primerak modela M6 Coupe, i to za DTM vozača Marca Wittmanna (pobednik prve ovogodišnje trke DTM šampionata u Hokenhajmu).

Nakon što je prošlog meseca na sajmu automobila u Njujorku predstavljen Dodge Challenger modelske godine 2015 (sa doteranim eksterijerom i enterijerom), sada se pojavio i restilizovani 2015 Challenger SRT.

Kako je bilo i najavljeno prošle nedelje, Lexus na sajmu automobila u Madridu predstavio i specijalno izdanje modela IS, nazvano IS 25 Anniversario.

Da Nissan za evropsko tržište priprema model koji će konkurisati VW Golfu, Opel / Vauxhall Astri, Ford Focusu, Peugeotu 308 i ostalim modelima iz C segmenta nije nikakva novost, budući da je o tome bilo već dosta reči. Danas su se konačno pojavile i prve zvanične slike i detalji o ovom automobilu koji nosi naziv Pulsar.

Fengshen A30 je ime novog sedana kineske firme Dongfeng, a koji je ranije bio poznat i pod kodnom oznakom Fengshen D23.

Slovenački Tushek je prošle godine najavio da uskoro stiže zamena za njihov Renovatio T500. Kao njegov naslednik označen je novi Forego T700 koji bi tek trebalo da bude javno predstavljen. Ono što nismo znali jeste da društvo iz Ptuja radi na još jednom novitetu koji je prezentovan na Top Marques eventu u Monaku pre nekoliko dana. Taj novi sportista nosi oznaku T600.