
Tokom januara prodaja automobila u Rusiji je smanjena za 37 odsto u odnosu na januar 2009.
Citroen akcija: "Budi kao Sebastien Loeb - Vozi Citroën C4"

U utorak, 16. februara, Vitro Group započinje novu prodajnu akciju. Automobil, koji već dugo mami čežnjive uzdahe svih koji vole sofisticirani stil, inventivnost i sjajan kvalitet izrade, postaje dostupniji nego ikada.

Nemačkim kupcima će od 20. marta biti dostupna nova (N)collection limitirana serija (samo 700 komada) najmanje Toyote iQ, i to u posebnim "Cream" i "Choco" bojama.

Poznata nemačka kompanija H&R (specijalista za modifikacije ogibljenja) se sada pobrinula i za Chevroletov Cruze.

Abu Dhabi Motors je zaslužan za nastanak veoma limitirane Yas Eagle serije Rollsovih modela Phantom, Phantom Coupe i Phantom Drophead Coupe.

Kompanija Reno, drugi po veličini francuski proizvođač automobila, je objavila prvi gubitak u poslednjih 13 godina u iznosu od 3,1 milijardu evra.
Renault Fluence 1.5 dCi na testu "Blica"

Preuzeto sa : Blic.rs
"Reno" je uzeo savremen dizajn, prostran enterijer i proverenu tehnologiju i upakovao ih u proizvod sa pristupačnom cenom i etiketom "fluens", koji jeste, ali i nije naslednik druge generacije "megana sedan". Gde je nastala zabuna?

Nova Honda Civic Type R Mugen 200 se od standardnog Civica Type R razlikuje po aero body paketu, oznakama i točkovima, ali je motor i dalje 2.0L i-VTEC sa 198 konja.
Novi mali Dodge za 2013.

Chrysler ne priprema samo novi 300C, već i novi manji model za Dodge, čiji se teaser crtež našao na internetu.
Obnovljeni Chery QQ3 : nove slike

Iako se Chery QQ pojavio 2003. godine (i od tada praktično nije doživeo promene), ovaj mališan je i dalje veoma popularan u Kini.

Ako ste bili uvereni da je Bugatti Veyron najskuplji automobil na svetu, prevarili ste se. To je već neko vreme Koenigsegg Trevita. Cena: sitnica od 2,21 miliona dolara.
Opel prodajna akcija (dopunjeno)

Uvoznik Opela za Srbiju u svojoj ponudi ima nekoliko modela ove nemačke marke po zanimljivim cenama.