home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA




Land Rover Defender 110

Kompanija Land Rover udružila je snage sa firmom Autohome, specijalistima za dodatnu opreme kako bi kupcima ponudila novi Defender 110 u verziji sa krovnim šatorom

 (Dalje)



Autonomni Range Rover

Kako prenosi Beta, više od pedeset zemalja, uključujući članice Evropske unije, Japan, Južnu Koreju, usvojilo je propise o autonomnim automobilima koja uključuju i obaveznu "crnu kutiju".

 (Dalje)

VIDEO: Test Audi RSQ8

26 Jun 2020 - 17:20 Video Link


Volvo i Waymo

Dve firme će sarađivati s namerom da integrišu Waymovu potpuno samostalnu tehnologiju vožnje Waymo Driver

 (Dalje)



Lada Vesta SW Cross

Nemci su pokrenuli peticiju kojom se traži povratak Ladinih vozila na nemačko tržište.

 (Dalje)

Mazda3

Mazda je novu, četvrtu generaciju svoje "trojke" predstavila krajem 2018. godine, i to u hatchback verziji sa 5 vrata i u formi klasičnog sedana sa 4 vrata.

 (Dalje)

Ford F-150

Ford je i zvanično promovisao novu generaciju modela F-150 za koji u američkoj kompaniji kažu da je najnapredniji i najbezbedniji pick-up koji su do sada napravili.

 (Dalje)

Obratite pažnju na poslednji video i "naš" Fiat 500L koji služi kao vozilo za snimanje...

 (Dalje)

Noć čuda

Do nedelje 28. juna u svim dilerstvima u Srbiji kompanije FCA Srbija aktuelna je posebna prodajna akcija, javnosti od ranije poznata kao dvadesetpetočasovna „Noć čuda“, četiri godine ove manifestacije, otvorenih vrata naših salona sa mnoštvom sadržaja za sve zainteresovane za brendove Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep i Abarth, ove godine obeležava se po peti put u vidu „Nedelje čuda“.

 (Dalje)

AC Schnitzer BMW Serije 1

26 Jun 2020 - 12:30 Tuning Link
AC Schnitzer BMW Serije 1

Nemački AC Schnitzer je proširio svoj tjuning program za novi BMW serije 1 (F40).

 (Dalje)

Baojun RS-7

26 Jun 2020 - 11:30 Noviteti Link
Baojun RS-7

Kineski Baojun (nastao saradnjom kompanija General Motors, SAIC i Wuling) nastavlja da širi svoju gamu pa je tako na red stigao i njihov do sada najveći model.

 (Dalje)