
Svi znamo da je Tesla Model S P85D jedna neverovatno brza mašina i zahvaljujući svom sistemu sa dualnim motorom, ovaj električni lepotan iskorišćava celokupnu snagu od 691 KS.

Kako prenosi Beta, u Srbiji je ove godine svega četiri odsto putnika vezivalo pojas ako su na zadnjem sedištu automobila, a ako su na prednjem pojes je koristilo 70 odsto. To je saopštila Agencija za bezbednost saobraćaja koja je podsetila da je vezivanje obavezno na svim sedištima.

RevoZport je za novi Mercedes CLA Shooting Brake već pripremio novi tjuning paket koji uključuje aero body kit, novi izduvni sistem i pojačanje motora.
Ducati proizveo milioniti dvotočkaš

Brend iz Borgo Panigalea je krajem prošle nedelje upisao važnu zabelešku u svoju istorijsku knjižicu. Tada je Ducati naime proizveo svoj milioniti dvotočkaš koji je uz malo slavlje u Milanu uručen njegovu novom vlasniku. Na proslavi povodom toga uz šefa Ducatija Claudija Domenicalija našao se i glavni čovek Audija Rupert Stadler pod čijim budnim okom je brend iz Borgo Panigalea ovo i ostvario.

Ukradeni trofeji ekipe Red Bula u Formuli jedan nađeni su u jezeru Sendhrst (Sandhurst), saopštila je britanska policija.

Unikatni primerak 1977 Pontiaca Trans Am, koji je nekada bio u vlasništvu glumca Berta Rejnoldsa, prodat je na aukciji za skoro pola miliona dolara.

Kako prenosi B92, sledeća generacija Priusa umesto u proleće, počeće da se proizvodi tek krajem 2015. godine. Do odlaganja je došlo jer šef za istraživanje i razvoj kompanije Toyota, Mitsuhisa Kato, nije dao saglasnost na prvobitno predloženi dizajn automobila.
2016 Cadillac CTS-V na sajmu u Detroitu

Nakon što je ranije ove godine promovisao CTS modelske godine 2015 (na slici), Cadillac će sledećeg meseca na NAIAS sajmu automobila u Detroitu javnosti predstvaiti i novi CTS-V, modelske godine 2016.
Naslednik Forda GT na sajmu u Detroitu

Kompanija Ford namerava da predstavi novi sportski automobil na Sajmu automobila u Detroitu, koji se održava u januaru. To bi mogao da bude naslednik modela GT.