
Kada se zakon menja iz korena, sasvim je prirodno da će postojati rupe u zakonu.
Predsednik Ferarija Luka Di Montecemolo je savršeno svestan toga i pozvao je F1 timove da se ne "igraju sa vatrom" i pozvao FIA da strogo kazni svaki prekršaj.
Opel Astrom u podzemnu

Izgleda da je vlasnik ove Opel Astre hteo da proba da li njegov auto može pokretnim stepenicama u podzemnu železnicu.

Tjuneri jednostavno ne prestaju da izbacuju nove modifikovane verzije Nissana GT-R, a ovo je Litchfield LM900 Nissan GT-R sa 900 konja (LM900 Stage 5 turbo punjači, Forge intekuler, novi sportski izduvni sistem...).

Volvo smatra da su magneti, koji bi se ugrađivali u puteve, bolje rešenje za pozicioniranje i usmeravanje samoupravljajućih vozila u odnosu na sistem koji koristi globalno pozicioniranje (GPS) i kamere.

Preuzimanjem Porschea Volkswagen je napravio verovatno najbolji posao još od kupovine Škode. Naime, nemački proizvođač sportskih automobila je prava štamparija novca. Bloomberg piše da Porsche maržom debelo nadmašuje sve ostale marke iz VAG koncerna. Čak i Bentley ne može da parira ekipi iz Zuffenhausena.
* Caterham Seven 620 R pokreće 2,0 litarski Ford Duratec motor sa 311KS i
296 Nm, ubrzanje od 0 do 60 milja na sat (96 km/h) traje 2,8 sekunde, najveća
brzina je 250 km/h.

Vlasnici novog Mercedesa S 63 AMG sada mogu da naruče i set novih Savini točkova.

Nemački Irmscher je najpoznatiji po svojim modifikacijama Opelovih modela, a njihova najnovija kreacija je ovaj doterani Buick Excelle XT, u stvari Opel Astra hatchback za kinesko tržište.

Dartz je samo za kinesko tržište najavio specijalno izdanje Prombron SUV modela ("SUV" za Safety Utility Vehicle).
Jaguar najavljuje nove modele

Krajem ove godine Jaguar će početi sa značajnim širenjem i obnavljanjem svoje ponude, a sve u cilju povećanja tržišnog učešća i jačanja svog brenda koji u poslednjih par godina očigledno raste u očima kupaca premium automobila.
On namerno izaziva sudare kako bi se dokopao novog automobila...
Još jedna senzacionalna potera iz Sjedinjenih Država, koja je snimljena iz policijskog helikoptera! Na početku snimka razbojnik presreće automobil, izlazi i izbacuje vozača...
Mercedes na sajmu BG Car Show 2014

Odmah nakon premijernog evropskog izlaganja u Ženevi, publici u Beogradu predstavljena je nova generacija limuzine C-Klase i potpuno novi član Mercedes-Benz porodice terenskih vozila GLA.