
Kako prenosi Tanjug, kompanija "Tojota" je za japansko tržište lansirala novu generaciju luksuznog sedana "kraun".

I Mazda je najavila neke od svojih modifikovanih vozila koje će sledećeg meseca izložiti na Tokyo Auto Salonu tjunera.
Toyotini poslovni rezultati u Srbiji u 2012.

Manja prodaja, ali veći tržišni udeo
Toyota Srbija je juče u Hotelu Zira organizovala susret s novinarima na kojem su predstavnici medija upoznati s preliminarnim poslovnim rezultatima u 2012. i planovima za sledeću godinu.

Lider u hibridnoj tehnologiji premijum klase, japanska kompanija Lexus predstavila ja rezultate prodaje od 2005. godine.

U tradicionalnoj akciji "Ispravno vozilo - bezbedno vozilo", koju je Auto-moto savez Srbije organizovao sa Upravom saobraćajne policije MUP Srbije i Asocijacijom tehničkih pregleda, od 26. novembra do 1. decembra ove godine besplatno je pregledano preko 11.000 vozila širom Srbije.
Geely GLEagle GX5

Kineski Geely priprema novi crossover GLEagle GX5 koji će na tamošnjem tržištu kupcima biti dostupan tokom 2013. godine.
Dacia Lodgy na probi "Novosti"

Test - “dačija lodži”, automobil napravljen samo za “bogate ljude”, na skeneru Novosti. Monovolumen prima sedam osoba. Benzinac (85KS) staje 11.000 evra

Sve što ste želeli da znate a niste imali koga da pitate
Formula 1 je bila prilično uzbudljiva u protekloj sezoni, a šampion je odlučen u poslednjoj trci u Brazilu. Sebastijan Fetel uspeo je po treći put uzastopno da postane šampion ostavivši Alonsa iza sebe za svega tri boda. U nastavku pogledajte činjenice i statističke podatke F1 za sezonu 2012.
Maserati GranSport (dopunjeno)

O manjem Maseratijevom sportskom modelu je već bilo reči, a u međuvremenu su se pojavile nove informacije i novi render koji pokazuje kako bi ovaj automobil mogao da izgleda.
Toyotina novogodišnja specijalna ponuda

Toyota je za svoje kupce pripremila specijalnu prazničnu ponudu vozila sa lagera. U ponudi su modeli Yaris, Auris, Verso i Rav4, a popusti se kreću od 1.540 evra za Yaris, do 5.300 evra za Rav4.
Porsche Pajun (dopunjeno)

Ako dobije zeleno svetlo za proizvodnju, Porscheov novi manji fastback model sa 5 vrata bi na tržištu trebalo da se pojavi 2016. godine.
Subaru XV na probi "Novosti"

“Novosti” za volanom “Subaruovog” modela XV 1,6 idealnog za snežne (ne)prilike. Svu “umešnost” ovaj krosover pokazuje u gradu, na otvorenom, ali i u teškim uslovima

Nemački Bild tvrdi da je finalni dogovor postignut
GP Nemačke u 2013. godini će ostati na Nirburgringu. Prema pisanju Bilda koji tvrdi da je finalni dogovor postignut između vlasnika staze i Bernija Eklestona.