home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA

VIDEO: 2013 Buick LaCrosse

13 Jan 2013 - 16:33 Video Link




Nakon Mercedesovog C63 AMG Coupea, Vorsteriner se pozabavio i C63 AMG sedanom.

 (Dalje)

I Fiat će imati nekoliko noviteta na 2013 NAIAS Salonu automobila u Detroitu; bolje reći posetioci će moći da vide nekoliko novih verzija Fiata 500.

 (Dalje)

CarBuyer video: Infiniti FX

13 Jan 2013 - 10:04 Video Link


Foto via Autobild.de



Misha Designs priprema novi aero body kit za aktuelnu Mercedesovu C klasu sedan i coupe, a biće dostupan i za standardne verzije i za AMG model.

 (Dalje)


 (Dalje)

Ford Motor Co. će na 2013 NAIAS Salonu automobila u Detroitu predstaviti i novo koncept vozila brenda Lincoln.

 (Dalje)

Honda je još pre mesec dana objavila jednu teaser sliku i veoma kratko saopštenje u kome najavljuje svoj novi koncept automobil. Tačnije, Japanci će na ovogodišnjem Salonu automobila u Detroitu (2013 NAIAS) javnosti pokazati Hondu Urban SUV Concept čije su zvanične slike sada konačno pred nama.

 (Dalje)

Ford Motor China je prošlu, 2012. godinu završio sa prodajom od 626.616 vozila.

 (Dalje)

Infiniti Q50 (dopunjeno)

12 Jan 2013 - 23:46 Noviteti Link

Još jedna premijera predstojećeg 2013 NAIAS Salona automobila u Detroitu biće i novi sedan japanskog Infinitija.

 (Dalje)

Mercedes bi novi CLA model trebalo da predstavi zvanično u ponedeljak 14. januara, a do tada evo i novih detalja i cena za nemačko tržište.

 (Dalje)

Toyota će sledeće nedelje na NAIAS Salonu automobila u Detroitu između ostalog predstaviti i svoj novi koncept automobil.

 (Dalje)

I dalje u vođstvu Stefan Peterhansel (automobili) i Olivije Pan (motori). Gabor Sagmajster zauzima 69. mesto.

 (Dalje)