Specijalna ponuda za Mazdu2

Jedan od najpopularnijih gradskih automobila na planeti, Mazda2, stoji na raspolaganju kupcima na našem tržištu sa specijalnom cenom, koja je sada snižena za 1,200 evra.

Audi Sport Team Joest posade su šestočasovnu trku voženu u Velikoj Britaniji, na stazi Silverstone završile kao drugo i sedmoplasirane.

Audi, Audi, Audi. Samo 14 dana nakon što su Audi posade zabeležile 1-2-3 pobedu na stazi Brands Hatch, vozači Audi timova su ponovili podvig – ovog puta na stazi Oschersleben.

Pol di Resta je proslavio njegovu do sada najbolju trku ove sezone. Vozač Fors Indije je osvojio šestu poziciju na stati Marina Bej posle odlične vožnje, što je do sada njegov najbolji rezultat u Formuli 1. Ovo je peti put ove sezone da Škot osvaja bodove za svoj tim.
PSA Peugeot Citroen VELV (+ video)

Francuska grupacija PSA Peugeot Citroen je objavila prve slike, video priloge i osnovne detalje o svom novom koncept vozilu VELV (Véhicule électrique Léger de Ville).
Opel Astra Sports Tourer 1.6 Turbo na testu "Kurira"

Preuzeto sa : Kurir-info.rs
„Astra ST 1,6 turbo“ ima 180 konjskih snaga. Savršen izbor za porodičnog
čoveka koji voli da pritisne gas do kraja
Nissan Super Juke sa 480 konja!

Nissan je pre nekoliko dana objavio da je modelu Juke za novu prodajnu sezonu smanjena potrošnja goriva i emisija CO2, a sada je stigla i vest o potpuno drugačijoj verziji ovog malog crossovera, o monstruoznom modelu Super Juke sa čak 480 konja.

Preuzeto sa : Pressonline.rs
Pazi, snima se - Sigurnosne kamere svakodnevno snime na stotine vozača koji bi da skrate put koristeći traku rezervisanu za javni prevoz putnika. Najviše kazni „poslato" sa Brankovog mosta

Poljska firma Arrinera Automotive je 10. juna i zvanično predstavila prototip svog dugo najavljivanog supersportskog automobila, a u međuvremenu su objavljene nove slike i njegova cena.
Verovatno prva stvar koju vas nauče u auto školi jeste da uvek treba pratiti put i biti koncentrisan na ono što se na njemu događa. Čini se da su članice ruske pop grupe Serebar propustile prva predavanja kada se o tome pričalo, što se najbolje vidi iz njihovog novog spota.

Zato je bolja od Jamahe
Još uvek vladajući šampion Horhe Lorenco koji cepa Jamahu, misli da se agresivan pristup u dizajnu za 2011. godinu isplatio Hondi jer su vodeći u šampionatu i imaju najveće šanse za osvajanje obe titule.
Otvaranje kineskog tržišta i surfovanje internetom otvorilo je jednu novu dimenziju jeftinih tjuning delova za automobile. Ipak, koliko su ti delovi dobri i sigurni pokazuje ovaj video.