
Veoma uzbudljiva premijera dva nova Audi prototipa na trci 6 časova Spa je obilovala međusobnim borbama četiri posade. Nakon šest časova vožnje na poznatoj belgijskoj stazi dugačkoj 7004m, Spa Frankoršamps, prvi su kroz cilj prošli vozači posade #3 koju su sačinjavali Roman Duma, Loik Duval i Mark Žene (Romain Dumas/Loïc Duval/Marc Gené).

U kompaniji Bosch rade na sopstvenom sistemu za otkrivanje simptoma umora i pospanosti kod vozača, a ova tehnologija mogla bi da se nađe u primeni do kraja 2012. godine.
Volvo delovi sa trajnim popustom

U saradnji sa principalom, ovlašćeni uvoznik i serviser Volvo automobila, beogradski Grand Motors, nedavno je za 15 odsto snizio cene originalnih rezervnih delova za sva putnička vozila te marke.
Fiat Punto Classic od 5.799 evra - Od 01.05. do 30.05.2012.

Od 01.05. do 30.05.2012.
Punto Classic od 5799*
*u cenu je uračunato korišćenje programa staro za novo od 1.000 evra
MINI United groznica je zahvatila Marsej. Pogledajte kako se ovaj grad priprema za najveći skup fanova MINI automobila na svetu.
BS produkcija je počela sa radom u martu 2008. godine kada je na Beogradskom Sajmu napravljena i prva epizoda emisije ABS show. Od prvog dana trudili smo se da vam na male ekrane donesemo najzanimljivije teme i dešavanja iz sveta automobila i auto moto sporta.

Opel je dizajnirao vrhunski paket za šasiju, posebno opremljen u pogledu lateralne dinamike i sjajnog kvaliteta upravljanja novom Astrom OPC koji bi odgovarao njenom moćnom motoru od 206 kW/280 ks i obrtnim momentom od 400 Nm.

Kako piše Tanjug, većina autokompanija u Evropi je uzdržana u proceni poslovanja u ovoj godini nakon pada prodaje i zabrinuta je zbog finansijske krize.
Opel Zafira Tourer na probi "Kurira"

Preuzeto sa: Kurir-info.rs
Ovo je idealan auto za porodičnog čoveka jer ima sedam sedišta, gepek od 710 litara, 30 polica u kabini, veliku moć transformacije...

Preuzeto sa: BrzaBrzina.com
Jučerašnjom trkom Aaron’s 499 nastavljena je NASCAR sezona.
Na najvećoj i najbržoj NASCAR stazi slavio je Brad Keselowski, vozač #2 Dodgea za Penske Racing što je njegova druga pobeda u sezoni i prva pobeda za Dodge na Talladega Superspeedway u poslednjih 36 godina.

Hungaroring je peta, od ukupno 12 WTCC stanica ove sezone. Staza je duga 4,28 km i na njoj su vožene dve trke (deveta i deseta) po 12 krugova.