Suzuki iV-4 Concept (+ video)

Sem blago osveženog Swifta (uključujući i njegove verzije 4x4 i Sport), Suzuki na ovogodišnjem Salonu automobila u Frankfurtu prikazuje i svoju novu studiju.

Još početkom ove godine smo bili u prilici da zahvaljujući kineskim sajtovima (i zvaničnim patentnim crtežima koje su tada objavili) i pre zvanične premijere vidimo kako će izgledati nova generacija Nissanovog modela X-Trail.
Prvo podsećanje da je Volkswagen ovogodišnji sajam automobla u Ženevi iskoristio da javnosti predstavi serijsku verziju novog Golfa GTI (u verzijama sa 220KS i 230KS), dok je Honda tada saopštila da će njihov novi Civic Type R biti snažniji od Golfa GTI i da će raspolagati sa najmanje 265 konja.
0% kamate za Hondu Civic 1.8 Sport

Delta Automoto je obezbedio atraktivne uslove finansiranja, i to bez kamate, putem leasinga, za model Civic 1.8 Sport.

Istovremeno sa svetskom promocijom serijskog modela 918 Spyder na Salonu automobila u Frankfurtu, Porsche je saopštio da je ovaj model postao "najbrži automobil sa globalnom drumskom homologacijom" na nemačkoj stazi Nirbugring.

Prema pisanju nemačkog Bilda, bivši svetski šampion u Formuli 1 Kimi Räikkönen (33) je postigao dogovor sa Ferrarijem i od sledeće sezone će ponovo voziti za Ferrari.
Mercedes S klase Coupe Concept (+ video)

Nakon nove generacije S klase sedan (promovisana 15. maja u Hamburgu), Mercedes priprema i S klasu Coupe.

BMW i3 je već predstavljen, na redu je serijski i8 (po ceni od 126.000 evra). Porodica BMW-ovog novog podbrenda "i" će naime imati još nekoliko članova.

Nakon što je General Motors u SAD-u smanjio cenu Chevrolet Volta za 5.000 dolara, sada je i Opel to isto učinio sa njegovim evropskim rođakom – Opel Amperom.
Više o Lamborghini Gallardu LP 570-4 Squadra Corse možete pročitati OVDE.

Hyundai je prošlog meseca objavio prve zvanične slike i detalje o novoj generaciji malog gradskog modela i10, a u međuvremenu je objavljen i set novih fotografija.
Opel Cascada na probi "Kurira"

Magnet za poglede Nije se skoro dogodilo da jedan auto izazove takav spektakl. „Kaskada“ i vruć vetar najbolja su kombinacija