
Oznaka “R” na određenom automobilu obično znači da je on najbolji primerak svoje porodice koji je neki brend ponudio kupcima. Tu oznaku dobila je i evropska verzija crossovera Sportage koji je uz dodatnu snagu dobio i još nekoliko poboljšanja.
Potpuno novi Yaris već od 9.690€

Predstavljamo automobil najvišeg kvaliteta, inteligentne tehnologije i prefinjenog dizajna sa bogatim Luna paketom opreme koji uključuje: ABS, EBD i BA sisteme, vazdušne jastuke, bočne vazdušne jastuke, klima uređaj, centralno zaključavanje sa daljinskim upravljanjem, električno podesive spoljašnje retrovizore, MP3 CD radio sa RDS-om i 6 zvučnika, AUX i USB priključke i još mnogo toga.
Majski dan otvorenih vrata u Toyota Centru Beograd

Posetite Toyota Centar Beograd u subotu, 26. maja, od 10 do 14h — nudimo vam dve fantastične pogodnosti!

Toyota je u Srbiji organizovala prvo druženje za ljubitelje terenskih vozila pod nazivom TOYOTA AVANTURA 2012.
Renault i2 za Indiju

Iz Renault-Nissan alijanse su nedavno saopštili da će oživeti brend Datsun pod čijom značkom će se proizvoditi pristupačni automobili za tržišta kao što su Indija, Rusija i Indonezija, a po poslednjim vestima u pripremi je i Renault entry-level automobil za indijsko tržište.

Renault Twingo RS je
predstavljen u novoj specijalnoj ediciji - Red Bull Racing RB7.

Iz nemačko-britanskog tima poručuju da im je Paul di Resta na radaru i žele da ga dovedu kada se Michael Schumacher penzioniše.
Škodin Rapid snimljen na Nirburgringu

Škodin dugo najavljivani i dugo očekivani novi model Rapid je nedavno snimljen tokom testiranja na Nirburgringu u Nemačkoj.

Preuzeto sa: Smedia.rs
Nekoliko ganc novih „fijata 500L“ „overilo“ auto-put u Beogradu. Reporter S media portala ovekovečio je njihov izlazak na ulicu.

Kako piše Tanjug, pod pritiskom kompanije "Dženeral motros" da prekine poslovanje sa gubicima, nemački "Opel" je doveo u neizvesnost budućnost fabrike u Bohumu.
Novi Audi Q7 krajem sledeće godine

Prvi od čak sedam novih Audijevih Q modela bi na tržište trebalo da stigne krajem sledeće godine. Radi se o novom Q7 sa kojim će početi obnova postojećih članova Q porodice, ali i njeno širenje.

Foto konkurs "Moj Fiat i ja" imao je veliko finale tokom Noći muzeja, kada je izložbu s najboljim radovima šira publika mogla da vidi u Fiat centru u Beogradu. Postavka ostaje do subote, 26. maja, pa svi koji žele da pogledaju fotografije iz užeg izbora imaju priliku da to učine u narednih nekoliko dana.

Toyota Motor Company (TMC) je saopštila da je do 30. aprila ove godine širom sveta prodala ukupno 4 miliona svojih automobila sa hibridnim pogonom (u ovaj broj su uključeni i Lexus hibridni modeli).
STOJANOV doo prezentovao prestižne modele Lancia i Jeep na Golf turniru NS Open 2012

Novosadska auto kuća ''STOJANOV doo'' započela je sa saradnjom i izlaganjem prestižnih modela iz svog prodajnog programa na Golf terenima. Uz konstantnu prezentaciju noviteta, koje će imati priliku da vide svi koji posete Golf Centar Žabalj, obezbeđena su i Test vozila.