Dongfeng SUV po uzoru na Cadillac SRX

Kineski proizvođač Dongfeng priprema novi SUV model, čiji je prednji deo inspirisan Cadillacom SRX.

Posao decenije, kako se naziva izvoz Fijatovih automobila preko Luke Bar, mogao bi biti odgođen za jesen, saznaje crnogorski Portal Analitika.
Novi Audi S3 sa 280KS

S3 verzija nove generacije Audijevog A3 će se u prodaji naći početkom sledeće godine, sa 2.0 TSI motorom i snagom od 280KS.

Pre nego što kupite polovni automobil, trebalo bi da proverite da li je vozilo koje ste odabrali kradeno, da biste izbegli moguće prevare.

Po prvi put u istoriji, "drumski voz" sastavljen od Volvoa XC60, Volvoa V60, Volvoa S60 i jednog kamiona, koji su samostalno vozili u koloni iza vodećeg vozila, isproban je na javnom autoputu, među ostalim učesnicima u saobraćaju. Istorijski test, sproveden u Španiji, bio je izuzetno uspešan.
Renault Twingo na probi "Kurira"

Preuzeto sa: Kurir-info.rs
Dizajn je upadljiv i fensi. „Tvingo“ se nameće kao pravi automobile za sve dame od stila

Kako piše Tanjug, poznati japanski proizvođač je najavio da će proizvesti osam novih modela kompaktnih automobila koji će koštati oko 12.500 dolara i koji će se prodavati u zemljama u razvoju.
U okviru epizode ABS Show 211 možete pogledati reportažu sa promocije novog auto kluba KV RACING TEAM - GARNIER, veliki broj informacija iz sveta automobila i auto moto sporta, ali i novosti o vodonik generatoru.

Mazdini inženjeri osvojili su dva nova priznanja za svoj rad u razvoju čistijih i efikasnijih motora sa unutrašnjim sagorevanjem (SUS).

Sud u Floridi doneo je odluku da vozač, koga je saobraćajna policija kaznila zato što je svetlosnom signalizacijom upozoravao druga vozila na radar za merenje brzine, nije prekršio zakon.

Villa d'Este, nedaleko od jezera Como u severnoj Italiji poslednjih je osam decenija jedno od mesta okupljanja najlegendarnijih klasičnih kao i najmodernijih novih automobila na Starom kontinentu, a po prvi put, prošli vikend, i Hrvati su imali predstavnika na ovoj prestižnoj izložbi.

Preuzeto sa: BrzaBrzina.com
Trkom Coca-Cola 600 nastavljena je NASCAR sezona.
Na najdužoj trci u sezoni slavio je Kasey Kahne, vozač #5 Chevroleta za Hendrick Motorsports, kome je ovo prva pobeda u sezoni i prva pobeda od kada je prešao u Chevrolet na početku sezone.
