Novi izložbeno-prodajni salon auto kuće Stojanov u Novom Sadu

Auto kuća “Stojanov”, jedan od najstarijih dilera “FIAT-ove“ ovlašćene mreže u Srbiji (od 1997. godine), otvorio je novi izložbeno-prodajni salon u ekskluzivnom delu Novog Sada – na Limanu u Park sitiju (ulica Narodnog fronta 23b).

Da Hyundai postaje sve jači igrač na tržištu automobila nije nova stvar, a dokaz nikad veće potražnje za modelima ovog korejskog proizvođača je uvođenje treće smene u Hyundaijevom proizvodnom pogonu u češkim Nošovicama, i to ranije od planiranog.

TechArt je još u aprilu ponudio dva power kit-a namenjena povećanju snage Porschea 911 Turbo, koji u fabričkom izdanju raspolaže sa tačno 500KS (i 650 Nm).

Na sledećem Dakar reliju učestvovaće i britanski tim Excite Rally Raid Team, i to sa tri T3 trkačka automobila za koje se pobrinuo RaBe Race Cars (vozači su Martin Rowe, Andrew Coley i John Hardy).

Povodom potpisivаnjа ugovorа o sponzorstvu sа Dušаnom Borkovićem, višestrukim аutomobilskim šаmpionom, NIS je u Arаnđelovcu orgаnizovаo promociju NISOTEC Racing Team-a.

Nissanov mali crossover Juke se sada odlikuje i smanjenom potrošnjom goriva i manjom emisijom CO2.

Nemačka tjuning kuća Kubatech je u saradnji sa firmom Mcchip-dkr vlasnicima Mercedesa SLS AMG ponudila novi kit za pojačanje njegovog 6,3 litarskog motora.
Dodge Durango SRT8 stiže 2013. godine?

Amerikanci vole velike i snažne automobile, a tu je najpoznatiji Grand Cherokee SRT8. I Dodge želi da ima vlastiti SUV u SRT8 verziji, pa razmišljaju o proizvodnji takvog Duranga.
Honda CR-V concept: nove slike i video

Honda je na Orange Country International Auto Show-u u Kaliforniji i zvanično predstavila CR-V concept, dok će serijska verzija biti predstavljena do kraja ove godine. Početak prodaje u Evropi je zakazan za proleće 2012. godine.

Slavni glumac Džon Travolta bio je ponosni vlasnik Mercedesa SL 280 iz 1970. godine. Bio je, sve do pre neki dan, kada su mu ga ukrali u Santa Monici.
Ford Focus Classic 1.6 za 11.490 evra, Focus Classic 1.6TDCi za 12.990 evra

Uvoznik Forda za Srbiju, beogradski Grand Motors, domaćim kupcima pored Fieste za 8.990 evra, nudi i Focus Classic 1.6 za 11.490 evra i Focus Classic 1.6TDCi za 12.990 evra.
Jesenji popust za Suzuki

Jesenji popust odobrava i Suzuki, i to za model SX4.